Watsons

Watsons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Watsons Türkiye uygulaması ile kişisel bakım ve güzellik ürünlerini telefon ve tabletinizden inceleyebilir, aylık kataloğu çevrimiçi okuyabilirsiniz.

1600’ün üzerinde mağazası ile 16 farklı pazarda faaliyet gösteren Avrupa’nın en büyük parfümeri ve kozmetik zinciri Watsons Türkiye’nin iPhone ve iPad uygulamasıdır. Resmi uygulamayı telefon ve tabletinize yükleyerek en yeni Watsons ürünlerini takip etmenin yanı sıra güncel kampanyalardan anında haberdar olabilir, aylık kataloğu okuyabilirsiniz.

Güzellik ve kişisel bakım ürün gruplarından 25000’i aşkın ürünü her hafta tüketici ile buluşturan Watsons Türkiye’nin resmi uygulaması ile indirime giren ürünleri anlık bildirimlerle takip edebilir, güzel görünmek için küçük ancak etkili ipuçlarına ulaşabilir, Watsons editörleri tarafından hazırlanmış haberleri okuyabilir, Watsons sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. QR okuyucu ile mağaza içerisindeki QR kodları okutabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın Watsons Mağazasının yerini öğrenebilirsiniz.

Watsons Türkiye, kişisel bakımlarına dikkat eden herkesin kesinlikle indirmesi gereken bir mobil uygulama.

YORUMLAR