WAVE Calendar

WAVE Calendar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WAVE Calendar uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad'lerinizden gelişmiş bir takvim servisine erişim sağlayabiliyorsunuz.

WAVE Calendar uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz takvim uygulamaları arasında yer alıyor ve iOS 8'in tasarımına uygun yapısıyla oldukça basit ve göz alıcı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Kullanıcıların takvimlerini daha kolay ve ekstra özelliklerle yönetebilmelerini hedefleyen uygulamanın bu amaçta büyük oranda başarılı olduğunu söylemek mümkün.

Uygulamadaki takvim etkinliklerinizi görüntülerken aylık, haftalık veya günlük tercihler yapmanız mümkün olduğu için her şeyi bir arada incelemeniz yahut günlere kadar ayrı ayrı değerlendirmenizin önünde hiç bir engel yok.

Uygulamaya eklediğiniz etkinlikler, toplantılar, buluşmalar veya tüm işler için farklı renkleri kullanmanıza izin veriliyor ve böylece belli takvim işleri için belli renkleri tercih edebiliyor ve bir bakışta ne zaman hangi etkinliklerin olduğunu tespit edebiliyorsunuz. Google, Exchange, Hotmail, Outlook ve Facebook takvimleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde tüm takvimlerinizi tek bir uygulamadan kontrol etmek ve senkronizasyon yapmak uygulamanın sunabildikleri arasında yer alıyor.

Herhangi bir takvim etkinliğinin vakti geldiğinde o etkinliğe dair bildirimlerin cihazınıza gelmesi ise takvime bakmasanız dahi herşeyin ayırdında olmanıza yardımcı oluyor. WAVE Calendar uygulamasının günlük ve iş kullanımları için olduça uygun bir takvim uygulaması olduğunu düşünüyorum ve bu nedenle göz atmadan geçmeyin.