What's My IQ? 4.0 (ios)

What's My IQ?

4.0
What's My IQ?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birbirinden ilginç ve bir o kadar da zorlayıcı testlerin yer aldığı bu oyundaki amaç, sorulara en kısa süre içerisinde hatasız bir şekilde çözüm üretmek.

What's My IQ?, adından da anlaşılacağı üzere bir bulmaca oyunudur ve oyunseverlere zeka seviyelerini test etmek için eğlenceli bir deneyim vaat etmektedir. Elbette bu oyun tamamen eğlenmek ve keyif almak için geliştirilmiştir. Başka bir deyişle bu oyundan elde edilen zeka puanlarının gerçekle doğrudan bir ilgisi yoktur.

Oyunda temel olarak birbirinden zor ve yaratıcı bir şekilde tasarlanmış bulmacalar yer almaktadır. Amaç ise bunları belirli süreler içerisinde çözmek ve en yüksek puanı elde etmek. Oyunun en keyifli yanlarından biri de Facebook desteği sunması. Bu özelliği kullanarak Facebook profilinizi oyuna entegre edebilir ve elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Hatta kendi aranızda ufak yarışmalar bile düzenleyebilirsiniz. Hiçbir yerde karşılaşmadığınız ve büyük ihtimalle bir daha da karşılaşmayacağınız türde soruların yer aldığı What's My IQ?'da başarılı olmak istiyorsanız yeterince yaratıcı olmalı ve zihninizi yoğun bir şekilde çalıştırmalısınız.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden oyunda farklı şekilde tasarlanmış 50 bölüm bulunmakta. Çok zorlandığınız zamanlarda ipucu seçeneğini kullanabilirsiniz fakat sınırlı olduğunu unutmayın. Eğer siz de iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir bulmaca oyunu peşindeyseniz What's My IQ? mutlaka denemeniz gereken seçenekler arasında yer alıyor.

YORUMLAR