Where's My Water? 2 1.0.0 (ios)

Where's My Water? 2

Where's My Water? 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    267

  • Üretici

    Disney

Where's My Water? 2, Disney tarafından geliştirilen dünyaca ünlü bulmaca oyununun yenilenen sürümüdür.

Disney tarafından geliştirilen popüler bulmaca ve zeka oyunu Where's My Water?'ın dünya üzerinde 250 milyonun üzerinde indirme rakamını yakalamasının ardından, şirket sevilen oyunun yeni versiyonu Where's My Water? 2 ile birlikte kullanıcılara yeni bölümler, yeni karakterler ve yeni özellikler sunmaya karar verdi.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız iPad ve iPhone üzerinde oynayabileceğiniz Where's My Water? 2 ile birbirinden zorlu bir çok yeni bölüm ve çözmemiz gereken bulmaca bizleri bekliyor.

Daha önceki oyunda olduğu gibi yine sevimli timsahlarımıza suyu ulaştırabilmek için en uygun yolu bulmaya ve bu sırada önümüze çıkan ördekleri toplayarak bölümleri en iyi şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyun içerisinde takıldığınız ve bulmacaları çözmekte zorlandığınız noktalarda yardımınıza koşacak olan ipuçlarının da yer aldığını söylemeden geçemeyeceğim.

Efsane olan ilk oyunun ardından yeni oyun olarak kullanıcılara sunulan Where's My Water? 2, ilk oyunun bizlere verdiği tadı aynen koruyor ve üzerine getirdiği yeniliklerle çok daha keyifli bir hal alıyor.

Zorlu bulmacaları seviyor ve bu noktada zekanıza sonuna kadar güveniyorsanız, Where's My Water? 2'yi mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR