Wipeout Dash 3 1.0 (ios)

Wipeout Dash 3

1.0
Wipeout Dash 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wipeout Dash 3 bu sefer seriye katmış olduğu tilt screen kontrolleriyle bize yepyeni 40 farklı bölüm sunan bir bulmaca oyunu.

Milyonları peşinden sürükleyen Wipeout Dash serisinin en büyük kozlarından biri, yeni gelen her oyunla birlikte eklenen farklı kontroller ve taptaze yeni bulmacalar. Wipeout Dash 3 bu geleneği bozmuyor. Serinin sıkı takipçilerinin yeni bir oyunu oynar kadar hevesli olacaklar bu devam oyununda bu sefer tilt screen kontrolleri oyuna ivme sağlıyor. Alışılagelmişin dışında 40 yeni bölümün yine bulmaca seven bünyeleri mutlu edeceğini bildirmeyi es geçmiyoruz ama asıl merak edilen sorunun da bir cevaba ihtiyacı var. Wipeout Dash 3 geleneği bozmadan yine tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Seriyi daha önce oynamış olanlar biliyorlar ama biz ilk kullanıcı gözünden anlatalım. Seri devam ettikçe gelen yeni fizik mekanikleri ve kontrol seçenekleri oyun kalitesini her zaman büyük ölçüde artırıyor. Wipeout Dash 3, bu geleneğin bir parçası olarak çıtayı yükseltirken yeni oynayan oyuncular da dışlanmıyor. Oynarken öğrenmesi ve alışması oldukça kolay bir yapıya sahipken uzmanlaşmak vaktinizi alacaktır. Güncellenen grafiklerle birlikte ağırlıklı olarak rastlanılan sarı ve siyah tonlar oyuna yepyeni bir estetik de katmış.

YORUMLAR