Yemeksepeti 4.0 (ios)
Yemeksepeti
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    647

  • Üretici

    Yemeksepeti

Yemeksepeti.com'um resmi iOS uygulamasıyla bilgisayar başında olmak zorunda kalmadan siparişinizi verin ve joker indirimlerinden faydalanın.

iOS 7 ile güncellenen Yemeksepeti uygulaması, taptaze bir arayüz ile iştahı yükselen herkesin hızlıca çeşitli işletme arasında seçenek yapmasını sağlıyor. Özellikle eve varmadan yarım saat önce sizinle birlikte eve gelecek olan bir yemeği pratikte mümkün kılan Yemeksepeti uygulaması, vakit konusunda titiz olan ve planlı yaşamayı sevenlerin de vazgeçemeyeceği bir hizmet sunuyor.

Yemeksepeti, bildiğiniz gibi, bulunduğunuz mahalli konumun etrafında gastronomik hizmet veren neredeyse tüm işletmeleri size tek bir listede sunup aralarından seçim yapmanızı sağlıyor. Şeçiminizi kolaylaştırmak için kullanıcı puanlarına göre, minimum sipariş bedeline göre ve özel indirimli kampanyalara göre sıralayabileceğiniz bu liste ile Yemeksepeti, düzenli olarak dışardan yemek söyleyenlere hem çok çeşitlilik sunuyor, hem de aradığınız kriterlere uygun sonuçları saniyeler içersinde çıkarıyor.

Masaüstü bilgisayarınızdan bağlanıyormuşsunuz gibi her türlü hizmeti vermekten geri kalmayan yemeksepeti uygulaması, olası bir geciken sipariş konusunda da müşteri hizmetlerine bağlanabilmenizi sağlıyor. Eğer yoldayken acıkmaya başladıysanız, internet bağlantısı olmayan bir adrese sipariş vermek istiyorsanız Yemeksepeti uygulaması tam da aradığınız çözüm.

YORUMLAR