You Must Escape 2 1.0 (ios)

You Must Escape 2

1.0
You Must Escape 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

You Must Escape 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur.

You Must Escape 2, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur. Önce bilgisayarlarımız aracılığıyla hayatımıza giren bu oyunlar artık mobil cihazlarımızda da mevcut.

Senelerdir internette severek oynadığımız bir oyun türü olan odadan kaçma oyunları hem eğlendiren hem de düşündüren tarzda oyunlar. Belki de bu yüzden milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanıyorlar diyebilirim.

You Must Escape 2 de bu tarz oyunlardan bir tanesi. Adından da anlayabileceğiniz gibi serinin ikinci oyunu diyebiliriz. Fakat bu tarz oyunlarda senaryo olmadığı için devam niteliğinde olduğunu söyleyemeyiz. Yalnızca aynı kategoride bir oyun diyebiliriz.

Bununla birlikte en az ilki kadar başarılı olacak bir oyun olan You Must Escape 2 de 5 milyona yakın indirme sayısı ile dikkat çekiyor. Yine birincisi gibi başarılı bulmacalar ve grafiklerle tasarlanmış olduğunu da söyleyebilirim.

Bu oyunda da yine aynı şekilde odalardan kaçmaya çalışıyorsunuz. Önce daha kolay bir odayla başlıyor ve oda oda ilerleyerek bulmacaları çözüyorsunuz. Bunun için ipuçlarını topluyor ve eşyaları kullanıyorsunuz.

Yukarıda da söylediğim gibi aynı anda hem eğlendiren hem de zihin çalıştıran tarzda bir oyun olan You Must Escape 2 de de yine farklı tarzda bulmacalar ve zihin oyunları bulunuyor. Ayrıca oyunun grafikleri de yine başarılı.

Eğer siz de bu tarz odadan kaçma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR