You Must Escape 1.7 (ios)

You Must Escape

1.7
You Must Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

You Must Escape, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur.

You Must Escape, iPhone ve iPAd cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunudur. Eğer farklı bulmacaları çözerek aklınızı çalıştırdığınız ve sizi zorlayan oyunları seviyorsanız bu oyunu beğeneceğinizi düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi odadan kaçış oyunları bulmaca kategorisinin bir alt türü. Milyonlarca oyuncuyu cezbeden bu tür oyunlarda amacınız odada bulunan ipuçlarını çözerek kapıları açabilmek ve odadan kaçabilmek.

Günümüzde bu tarz oyunların gerçeği bile yapılmaya başlandığını düşünecek olursak hiç bir zaman modası geçmeyecek oyunlar olduğunu söylemek mümkün. You Must Escape de bunların arasına yeni katılanlardan birisi.

Bu tarz oyunlarda çok fazla hikayeye yer verilmiyor ve bu oyunda da bu geçerli olmuş. Fakat zaten hikaye olmadan da yeterince heyecanlı olduğu için bu çok önemli bir eksiklik değil. Oyunda amacınız ise benzerlerinde olduğu gibi eşyaları düzgün bir şekilde birbirleriyle entegre ederek kullanmak, ipuçlarını bularak bulmacaları çözmek ve bu bulduklarınızı odaya uyarlayarak kapıları açarak kaçmak.

Oyunda farklı tarzlarda ve temalarda odalar bulunuyor. Bununla birlikte her odada farklı tarzlarda bulmacalar ve zihninizi çalıştıracak ipuçları bulunuyor. Ayrıca oyunun etkileyici grafikleri de oyunu daha oynanabilir kılıyor.

Siz de bu tarz zorlayızı odadan kaçış oyunları oynamayı seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.