Yummy Gummy

Yummy Gummy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yummy Gummy, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Yummy Gummy, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir üçlü eşleme oyunudur. Bulmaca kategorisinin sevilen türlerinden birisi olan üçlü eşleme oyunları bildiğiniz gibi milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor.

Artık o kadar çok üçlü eşleme oyunu oldu ki, hangisini oynayacağınıza karar veremiyor olabilirsiniz. Zira bu oyunların bir çoğu da birbirine benziyor. Yummy Gummy de aslında pek de orijinal diyemeyeceğimiz oyunlardan.

Yummy Gummy'yi bir diğer klasik üçlü eşleme oyunu olarak tanımlayabiliriz. Oyunda amacınız benzerlerinde olduğu gibi aynı şekildeki şekerleri üçten fazla eşleyerek patlatmak ve puanlar kazanmak.

Yummy Gummy klasik bir üçlü eşleme oyunu fakat bu kötü bir oyun olduğu anlamına gelmiyor elbette ki. Gayet başarılı olan oyun marketlerdeki aldığı yüksek puanla ve indirme sayısıyla da dikkat çekiyor.

Oyunun en önemli özelliği hoş ve sevimli grafiklere sahip olması. Öyle ki oyunu oynarken canınız şekerli bir şeyler istiyor. Bununla birlikte güzel ses efektleri de oyunu daha keyifli kılıyor. Ayrıca oyunun tekrar oynanabilirliği de yüksek.

Oyuna Facebook ile bağlanabiliyor, gelişmenizi kaydedebiliyor ve liderlik listelerinde yerinizi alarak arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz. Ayrıca oynadıkça yeni yerler keşfedip canlar kazanabiliyorsunuz.

Siz de üçlü eşleme oyunlarını seviyor ve vakit geçirmek için bir oyun arıyorsanız bu oyunu deneyebilirsiniz.