ZenMate 4.0.4 (ios)
ZenMate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    8,391

  • Üretici

    Zenguard

ZenMate VPN, iPhone ve iPad için güvenli, hızlı, kullanımı basit bir VPN uygulamasıdır.

ZenMate, kullanıcı sayısı her geçen gün artan popüler ve ödüllü VPN uygulaması. Hem iPhone hem de iPad'de kullanılabiliyor. Hücresel bağlantıda fazla veri tüketimini engelleyen veri sıkıştırma işlevi, gelişmiş zararlı yazılım koruması, dahili hızlandırıcı özellikleri ile dikkat çekiyor. Premium sürümü 7 gün boyunca ücretsiz olarak sunduğunu da ekliyim.

ZenMate, kısa sürede hem Türkiye hem de yurt dışında hatrı sayılır kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran güvenli bir VPN uygulaması. Tüm internet trafiğinizi takip ederek, kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan web sitelerinden uzak tutan, herkese açık WiFi noktalarında gönül rahatlığıyla internette gezinmenizi sağlayan uygulama, tıpkı proxy servisleri gibi ancak daha güvenli olarak IP adresinizi gizleme imkanı sunuyor. 5 ülkeden dilediğinizi seçerek sanki o ülkeden giriyormuş gibi kendinizi gösterebiliyorsunuz. Ülkemizde ani bir kararla yasaklanmış sitelere girmenin haricinde sadece yurt dışındaki kullanıcılara sunulan servisleri kullanma şansınız oluyor.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi de kullanıcılara ait herhangi bir bilgi veya veriyi kayıt altında tutmuyor oluşu. Bu sayede ZenMate kullandığınız dönemde tamamen anonim şekilde internette gezebilir ve güvenliğiniz ile ilgili herhangi bir şüphe içine düşmezsiniz.

ZenMate, Premium özellikleri 7 gün boyunca ücretsiz olarak kullanmanıza izin veriyor. Bu süre sonunda dilerseniz aylık ve yıllık abonelik modellerinden birini seçerek premium kullanıcılara özel özellikleri kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

YORUMLAR