ZenMate 4.0.4 (ios)

ZenMate

ZenMate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Erkan Calp
Erkan Calp -
YORUM YAZ

ZenMate, iPhone ve iPad için güvenli, hızlı, kullanımı basit bir VPN uygulamasıdır.

ZenMate, kullanıcı sayısı her geçen gün artan popüler ve ödüllü VPN uygulaması. Hem iPhone hem de iPad'de kullanılabiliyor. Hücresel bağlantıda fazla veri tüketimini engelleyen veri sıkıştırma işlevi, gelişmiş zararlı yazılım koruması, dahili hızlandırıcı özellikleri ile dikkat çekiyor. Premium sürümü ücretsiz olarak sunduğunu da ekliyim.

ZenMate, kısa sürede hem Türkiye hem de yurt dışında hatrı sayılır kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran güvenli bir VPN uygulaması. Tüm internet trafiğinizi takip ederek, kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan web sitelerinden uzak tutan, herkese açık WiFi noktalarında gönül rahatlığıyla internette gezinmenizi sağlayan uygulama, tıpkı proxy servisleri gibi ancak daha güvenli olarak IP adresinizi gizleme imkanı sunuyor. 5 ülkeden dilediğinizi seçerek sanki o ülkeden giriyormuş gibi kendinizi gösterebiliyorsunuz. Ülkemizde ani bir kararla yasaklanmış sitelere girmenin haricinde sadece yurt dışındaki kullanıcılara sunulan servisleri kullanma şansınız oluyor.

ZenMate, Premium özellikleri belliği süreliğine ücretsiz olarak kullanmanıza izin veriyor. Bu süre sonunda dilerseniz aylık ve yıllık abonelik modellerinden birini seçerek premium kullanıcılara özel özellikleri kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR