Zookeeper Battle 2.9.5 (ios)

Zookeeper Battle

Zookeeper Battle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zookeper Battle aksiyon ve bulmaca oyunu dinamiklerini başarılı bir şekilde kombine ediyor.

Zookeper Battle, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir aksiyon ve bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Milyonlarca oynayanı olan Zookeper Battle'da kontrolümüze verilen hayvan ile rakibimize karşı koymaya çalışıyoruz. Bu mücadeleden başarıyla ayrılabilmek için üç adet benzer objeyi yan yana getirmeyeliyiz. Ne kadar çok eşleştirme yaparsak o kadar fazla puan alıyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de gerçek oyunculara karşı mücadele edebilme şansına sahip oluşumuz. Bu sayede çevrimiçi mücadelelere katılarak gücümüzü diğer oyunculara gösterebiliriz. Elbette bu oyunun eğlence seviyesini de bir üst kademeye taşıyor.

Zookeeper Battle'da yeni hayvanlar yakalama şansına da sahibiz. Bu hayvanların özelliklerine göre kendimize yeni taktikler geliştirebiliyoruz. İyi bir strateji belirlemek bu aşamada çok önemli.

Genel olarak eğlenceli bir oyun deneyimi sunan Zookeper Battle, bulmaca ve aksiyon odaklı bir oyun denemek isteyenlerin tercih etmesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR