Mac İçin En İyi VPN Programları

Mac için en iyi VPN programları nelerdir? İnternette güvenli bir şekilde gezinmek ve kısıtlamaları aşmak isteyen kullanıcılar için bir liste hazırladık.

Mac İçin En İyi VPN Programları

Mac için en iyi VPN programları nelerdir? İnternette güvenli bir şekilde gezinmek ve kısıtlamaları aşmak isteyen kullanıcılar için bir liste hazırladık.

Sadece yasaklı ve engellenen sitelere giriş yapmak için değil, Türkiye’de hizmet vermeyen servisleri kullanabilmek, herkesin erişimine açık Wi-Fi noktalarında bağlantı güvenliğini sağlamak için VPN programlarına ihtiyaç vardır.

Hazırladığımız liste, en güvenilir ve hızlı bağlantıyı sunan VPN hizmetlerden oluşuyor. VPN'lerin çoğu günlük belli bir miktarda ücretsiz veri tüketimine izin verir. Listedeki ücretsiz VPN programlarının tümü olası sorunlar için ya e-posta ya da sosyal medya üzerinden destek sağlamaktadır.

Mac İçin VPN Programları Listesi

  1. ZenMate
  2. Hotspot Shield
  3. VPN Unlimited
  4. VPNhub
  5. PureVPN
  6. Kaspersky Secure Connection
  7. Hideman VPN

İnternet ortamında anonim olarak gezinmesine olanak tanıyan hizmetler yukarıda sıralanmıştır. Mac için en iyi VPN programları hakkında daha ayrıntılı bilgiye aşağıdan erişebilirsiniz.

1. ZenMate

ZenMate, internette gizliliğinizi korurken yasaklı sitelere giriş yapabilmenize imkân tanıyan başarılı bir VPN hizmetidir. P2P desteğine sahip olan program, DNS sızıntısını önler. Pek çok dijital yayın platformunun coğrafi kısıtlamasını aşan ZenMate Chrome, Firefox ve Opera için eklenti desteği sunar.

2. Hotspot Shield

Çok kolay bir kullanıma sahip olan Hotspot Shield, internet kullanıcılarının anonim kalmasını mümkün hale getirir. Güvenli şifreleme protokolünün yer aldığı hizmette malware koruması vardır. Çok popüler bir VPN programı olan Hotspot Shield, web site kısıtlamalarını ortadan kaldırır.

3. VPN Unlimited

İnternette anonim bir şekilde gezinmesine olanak tanıyan VPN Unlimited Chrome, Opera ve Firefox için eklenti desteği sunar. Dünya genelinde 80’den fazla konumda 500’ü aşkın sunucuya sahip olan hizmette şifreleme teknolojisi kullanılır.

4. VPNhub

İnternette iz bırakmadan gezinmenizi mümkün hale getiren VPNhub, verilerin güvende kalmasını sağlar ve coğrafi kısıtlamaları aşar. Kolay bir kullanıma sahip olan hizmet, tek hesabın 5 farklı cihazda kullanılabilmesine olanak tanır. Başarılı arayüze sahip olan hizmetin 60’tan fazla ülkede çok sayıda sunucusu bulunuyor.

5. PureVPN

AES 256 bit şifreleme teknolojisinin yer aldığı PureVPN, 78’den fazla ülkede 6500’i aşkın sunucusu mevcut. Tek hesabın 10 farklı cihazda kullanabilmesine izin veren programda internet kapatma anahtarı bulunuyor. Bu özellik, VPN bağlantısı kesildiğinde gizliliğin bozulmamasını sağlıyor.

Program, müşterilerin faaliyetlerini kayıt altına almadığını iddia ediyor. Çok başarılı kullanıcı arayüzüne sahip olan programda 7/24 müşteri desteği de bulunuyor.

6. Kaspersky Secure Connection

İnternette gezinirken gizlilik, güvenlik ve özgürlük sunan Kaspersky Secure Connection, IP adresini maskeler. 256 bit şifreleme teknolojisine sahip olan program, kullanıcıların faaliyetlerini kaydetmediğini iddia ediyor. 30’u aşkın ülkede 2000’den fazla sunucu yer alıyor.

7. Hideman VPN

Kolay kullanıma sahip olan Hideman VPN, kullanıcıların güvenli ve özgür bir şekilde gezinebilmesine imkân tanır. AES 256 bit şifreleme teknolojisini destekleyen hizmette 20 farklı ülke seçeneği mevcut. Hizmeti kurulumun ardından pratik bir şekilde aktif hale getirebilirsiniz.

Mac platformunda kullanılabilecek en iyi VPN programları listemizin sonuna geldik. Bu uygulamaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

VPN Unlimited

VPN Unlimited

VPN Unlimited, Mac için kısıtlamaları ortadan kaldıran güvenli VPN programı.

DENEME SÜRÜMÜ
Hotspot Shield

Hotspot Shield

Hem internetteki kimliğinizi gizli tutarak güvende kalmak hem de erişim engeli olan sitelere erişmek için ihtiyacınız olan Hotspot Shield'ın Mac sürümü.

ÜCRETSİZ
ZenMate

ZenMate

ZenMate, Mac bilgisayarınızda yasaklı, engelli sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz, güvenli proxy programı.

ÜCRETSİZ
Hideman VPN

Hideman VPN

Hideman VPN, Mac'leriniz ile internet üzerinde özgürce gezmek ve engellenen sitelere girmek için kullanabileceğiniz etkili ve kullanışlı bir programdır.

DENEME SÜRÜMÜ
VPNhub

VPNhub

Pornhub'dan Mac için ücretsiz, güvenli, hızlı VPN programı

ÜCRETSİZ
PureVPN

PureVPN

PureVPN uygulaması sayesinde Mac bilgisayarlarınızda zorlanmadan VPN çözümlerine ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
Kaspersky Secure Connection

Kaspersky Secure Connection

Kaspersky Secure Connection, Mac kullanıcılarının da ücretsiz indirip kullanabildiği güvenli, hızlı VPN programı.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR