Tinder Benzeri Arkadaşlık Uygulamaları - 2023

Dünyanın en popüler arkadaşlık uygulamalarından biri olan Tinder'dan memnun kalmayan ve bu nedenden dolayı Tinder benzeri uygulamalar kullanmak isteyen kişiler için bir liste hazırladık.

Tinder Benzeri Arkadaşlık Uygulamaları - 2023

Dünyanın en popüler arkadaşlık uygulamalarından biri olan Tinder'dan memnun kalmayan ve bu nedenden dolayı Tinder benzeri uygulamalar kullanmak isteyen kişiler için bir liste hazırladık.

Yıllardır popülerliğini devam ettirerek büyük bir başarının altına imza atan Tinder uygulamasından memnun kalmadıysanız hazırladığımız rehberde yer alan hizmetlere göz atabilirsiniz. Rehberde bulunan bazı uygulamalarda görüntülü görüşme ve hatta canlı yayın işlevi bulunuyor.

Tinder Benzeri Arkadaşlık Uygumaları Listesi

  • Okcupid
  • Happn
  • Bumble
  • Badoo
  • Skout
  • MeetMe
  • Waplog
  • LivU
  • Azar

Tinder Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? 2023
NASIL YAPILIR

Tinder Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır? 2023

Kullanıcılar kendilerine göre sebeplerden dolayı Tinder hesap silme işlemlerine başvuruyor. Bu işlemden bahsetmeden önce kısaca Tinder’in ne anlama geldiğini bilmek gerekiyor.

Tinder gibi uygulamalar listesi hazırladık. Listede yer alan hizmetlerin detaylarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Okcupid

Tinder’dan oldukça farklı olan Okcupid, en iyi Tinder alternatiflerinden bir tanesi. Öyle ki, burada sadece fotoğraflarınız ve kısacık bio’nuz yeterli değil. Onlarca soruya cevap vermeniz gereken bir sistemi mevcut. Çok genel geçer sorular olsa bile bir ilişkide mutlaka bilinmesi gereken bir çok soruyu cevaplamanız gerekiyor.

Spesifik durumlara karşı olan tepkinizden burçlara inanıp inanmadığınıza kadar pek çok soruyu size soran bu uygulama pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Bu sorulara verdiğiniz cevaplar sayesinde eşleşmeden önce karşınıza çıkan kişi ile uyumunuzu görebiliyorsunuz. Sadece görselliğe değil, fikirsel uyuma da önem veren kişiler için son derece ideal bir uygulama.

Happn

Tinder mı? Yoksa Happn mı? Karar vermekte zorlanıyorsanız sizin için işleri biraz kolaylaştıralım. Tinder alternatifi uygulamalar listesinde en dikkat çeken isimlerden birisi de Happn. Bu uygulama sizin konumunuzu gün içerisinde sürekli saptayarak günlük hayatta karşınıza çıkabilecek insanları size gösteriyor.

Örneğin günlük rutininizde okula gitmek, okuldan merkezi bir bölgedeki kafeye gitmek ve sonrasına evinize dönmek olsun. Happn size sadece gittiğiniz yerlerdeki ve yolda geçtiğiniz bölgelerdeki insanları gösteriyor.

Şehrinizdeki ya da bölgenizdeki tüm kullanıcıları görmeniz pek mümkün değil. Özellikle gün içerisinde fazlasıyla yolculuk yapan biriyseniz ve sima olarak tanıyor olabileceğiniz kişilerle eşleşmek istiyorsanız Happn sizin için yaratılmış bir uygulama.

Bumble

Tinder’ın kurucularından birinin ayrılması ile oluşan Bumble, pek çok erkeğin hayalini süsleyebilecek bir özelliğe sahip. Bu uygulamada kadınlar söz sahibi. Eğer bir kadınla eşleşseniz bile bir erkek olarak ilk hamleyi yapmanız mümkün değil. Eşleşmeden sonra ilk mesajı yalnızca kadınlar atabiliyor.

Hem erkekler ne yazsam acaba diye düşünmekten kurtulmuş oluyor hem de kadınların mesaj kutusu saniyeler içerisinde “selam tanışalım mı?” tarzındaki mesajlarla dolup taşmamış oluyor. Yani bu uygulama için gönül rahatlığıyla “burada kızlar teklif ediyormuş” diyebiliriz. Çünkü gerçekten öyle.

Badoo

Dünyada oldukça fazla kitlesi olan ve ülkemizde de her geçen gün minik minik büyüme sağlayan Badoo, Tinder benzeri uygulamalar denilince akıllara gelen popüler uygulamalardan biri. Özellikle de yabancı arkadaş edinmek isteyen kişilerin sıklıkla kullandığı bir uygulama olan Badoo’ya muhakkak bir şans verin.

Skout

Canlı yayın açabildiğiniz bir arkadaşlık uygulaması nasıl olurdu? İşte Skout’u diğer tüm arkadaşlık sitelerinden ayıran bu özellik sayesinde uygulama içerisinde canlı yayınları izleyerek hem eğlenebilirsiniz hem de kendinize uygun bir arkadaş bulabilirsiniz.

Canlı yayın uygulamalarının her geçen gün ivme kazandığı bu dönemde, bir arkadaş bulma uygulamasına canlı yayın sistemi entegre etmek çok mantıklı değil mi?

MeetMe

Çevrenizde bulunan kullanıcıları gösteren Meetme, yeni insanlarla tanışabilmenize yardımcı oluyor. Tinder benzeri uygulamalar arasında yer alan Meetme'de başarılı bir arayüz mevcut. Dünya genelinde çok sayıda kişi tarafından kullanılan hizmeti indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Waplog

Tinder tarzı uygulamalar arasında yer alan Waplog'da ekranı kaydırarak diğer kullanıcıları görebilirsiniz. Görüntülü görüşme işlevine sahip olan uygulamada mesajlaşma özelliği de bulunuyor. Mesajlaşma tarafında ses kaydı özelliğini de içeren Waplog'da hikaye paylaşılabiliyor.

LivU

50 milyonu aşkın indirme sayısı ile dikkat çeken LivU, arkadaş bulma uygulamaları arasında bulunuyor. Ekranı kaydırarak diğer kullanıcıları görebileceğiniz hizmette görüntülü görüşme işlevi mevcut. Eşleştiğiniz kişiler ile mesajlaşma imkânına da sahipsiniz.

Azar

Yıllardır popülerliğini devam ettirmeyi başaran Azar üzerinden yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Canlı yayın yapma özelliğinin yer aldığı hizmette görüntülü görüşme imkânı da bulunuyor. 100 milyondan fazla indirilen uygulamada başarılı bir arayüz de mevcut.

Akıllı Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken Uygulamalar
MOBİL

Akıllı Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken Uygulamalar

App Store ve Play Store kendi bünyelerinde milyonlarca uygulamaya ev sahipliği yapıyor ve bu kadar büyük bir kütüphanenin içerisinde kullanışlı uygulamaları keşfetmek, düşündüğümüzden daha zor bir hale gelebiliyor.

Bu yazıda Tinder benzeri uygulamalar listesi hazırladık. Listede yer alan uygulamaların indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Waplog

Waplog

Waplog, Android cihazlarınız aracılığıyla yeni insanlarla tanışmanıza ve arkadaşlık kurmanıza olanak sağlayan bir arkadaşlık uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
happn

happn

Happn, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Bumble (APK)

Bumble (APK)

Bumble (APK), eski Tinder çalışanlarının hazırladığı arkadaşlık uygulaması.

ÜCRETSİZ
Badoo

Badoo

Badoo, yeni kişiler ile tanışıp sohbet edebileceğiniz hatta buluşabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir sosyal platform uygulamasıdır.

ÜCRETSİZ
Azar

Azar

Azar, Android kullanıcılarının dünyanın her yerinde bulunan diğer kullanıclar ile videolu chat yapmasını sağlayan eğlenceli ve etkileyici bir uygulamadır.

ÜCRETSİZ
LivU

LivU

LivU, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal arkadaşlık uygulaması olarak dikkatimizi çekiyor.

ÜCRETSİZ
Skout

Skout

Android cihazınızdan dünyadaki diğer kullanıcılarla hemen sohbet edebilmek için ücretsiz olan Skout'u kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ
MeetMe

MeetMe

Kullanıcılara ücretsiz ve hızlı yoldan arkadaş edinme fırsatı sunan MeetMe ile hoşunuza giden kişilerle sohbet edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ
OkCupid Dating

OkCupid Dating

OkCupid Dating, Android market üzerindeki en iyi sosyal ağ uygulamalarından biri olarak gözüken eğlenceli ve başarılı bir uygulamadır.

ÜCRETSİZ

YORUMLAR