AppRemover 3.1.24.1 (Mac)

AppRemover

AppRemover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mac'inizde bulunan güvenlik yazılımlarını kolayca ve tamamen kaldırabilmek için bu ücretsiz aracı kullanabilirsiniz.

AppRemover uygulaması Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ve adından da tahmin edebileceğiniz gibi uygulamaların kaldırılabilmesi için hazırlanmış bir uygulama ve program kaldırma aracı. Ancak diğer benzer araçlardan farkı esas iddiasının güvenlik ve koruma programlarına karşı etkili olduğunu belirtmesi. Zira sisteminize yapışıp kalan antivirüs, anti spyware ya da anti malware programları bir türlü tam anlamıyla kaldıramamaktan şikayetçiyseniz bu uygulamayı seveceksiniz.

Pek çok güvenlik programını kaldırmak deneyimsiz kullanıcılar için çok zor olabiliyor ve eskisini kaldırmadan yeni bir program kuramadığınız için iş içinden çıkılamaz hale gelebiliyor. AppRemover bu kaldırılması sıkıntılı güvenlik programlarını başarı ile kaldırabiliyor ve böylece tertemiz bir bilgisayara dönüş yapabiliyorsunuz.

Arayüz olarak çok temiz ve kullanımı kolay bir yapıya sahip olan programı denerken pek sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Açıldıktan sonra bilgisayarınızdaki güvenlik yazılımlarına dair bir tarama gerçekleştiren program, daha sonra bu taramanın sonuçlarını size bildiriyor ve kaldırmak istediklerinizi seçmenizi istiyor. Ortalama bir işlemci ve bellek kullanımı bulunan AppRemover'ı herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.