Bitdefender Adware Removal Tool 1.0 (Mac)

Bitdefender Adware Removal Tool

1.0
Bitdefender Adware Removal Tool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    582

  • Üretici

    BitDefender

Bitdefender Adware Removal Tool, MAC'inize ücretsiz indirip kullanabileceğiniz etkili bir reklam yazılımı kaldırma aracı.

Bitdefender Adware Removal Tool, MAC bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz reklam yazılımı kaldırma araçlarından biri ve tamamen ücretsiz. Reklam saçan yazılımları kısa bir süre içerisinde tespit ederek sisteminizin sonsuza dek kaldırabilen araç, tarayıcı ayarlarını alt üst eden Genieo ile açılır reklamlar ve görseller görüntüleyerek rahatsız eden Vsearch virüslerini silmek için de birebir.

MAC OS X 10.7 ve üzeri Intel tabanlı tüm Macintosh bilgisayarlarda çalışabilen Bitdefender Adware Removal Tool, tamamen ücretsiz geliyor ve kurulum gerektirmiyor. MAC’inizde reklam yazılımı olup olmadığını öğrenmeniz için de tek yapmanız gereken zipli dosyayı bir klasöre çıkarmak ve çalıştırmak. Taramanın ardından sisteminizde tespit edilen reklam yazılmını açıklaması ile birlikte görebiliyor ve tek tıkla kaldırabiliyorsunuz. (Kaldırmanın ardından hala sisteminizde reklam yazılımı olup olmadığını merak ediyorsanız “Search for Adware” butonunu kullanabilirsiniz.) Tabii ki kaldırma işlemine başlamadan web tarayıcınızı (Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari artık hangisi ise) kapatmanız gerekiyor ki reklam yazılımı tespit etme ve kaldırma işlemi başarı ile gerçekleştirilebilsin.

Herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmış bir arayüz ile bizleri karşılayan bu reklam yazılımı silme aracının son sürümünü yukarıdaki bağlantıdan indirmenizi tavsiye ederim. Zira sadece yeni sürümde Genieo ve Vsearch virüslerini tespit etme ve silme özelliği bulunuyor.

Reklamlardan arındırılmış tertemiz bir sisteme sahip olmak için ücretli yazılımlara / araçlara para vermeniz gerekmiyor. Bitdefender tarafından geliştirilmiş olan Bitdefender Adware Removal Tool’u MAC’inize ücretsiz indirip sistem taraması yaparak reklamlardan kurtulabilirsiniz.

YORUMLAR