Iconion 1.0 (Mac)

Iconion

1.0
Iconion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Iconion, Mac kullanıcılarının saniyeler içerisinde kendi ikonlarını hazırlayabilecekleri ücretsiz bir yazılımdır.

Iconion, Mac kullanıcılarının web siteleri veya farklı projeleri için kullanabilecekleri ikonları saniyeler içerisinde hazırlayabilmeleri için geliştirilmiş olan güçlü ve ücretsiz bir yazılımdır.

Oldukça şık ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Sadece saniyeler içerisinde profesyonel görünümlü ve şık ikonlar hazırlamanıza olanak sağlayan programı kullanabilmek için herhangi bir grafik bilgisine sahip olmanıza da gerek yoktur.

Programı ilk kez kullanmaya başladığınız zaman, program arayüzü üzerinde sol tarafta yer alan hazır logo paketleri altından istediğiniz logoyu seçtikten sonra, yine program arayüzü üzerinde sağ tarafta bulunan stillerden istediğinizi seçerek kendi ikonunuzu tasarlayabilirsiniz. Hatta kendi ikonunuzu biçimlendirdiğiniz sırada yine program arayüzü üzerinde üst kısımda yer alan önizleme bölümü altında, hazırlamış olduğunuz ikonu görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında hazırlamış olduğunuz ikon için font, transparanlık ve daha birçok ince ayarı da özelleştirmenize olanak sunan Iconion, hızlı ve kolay bir şekilde ikonlar hazırlama konusunda oldukça başarılıdır.

Hazırlamış olduğunuz ikonları JPG, BMP ve PNG formatlarında kaydetmenize olanak sağlayan program yardımıyla 32x32'den 1024x1024'e kadar farklı çözünürlükte ikolara kalite kaybı yaşamadan sahip olabilirsiniz.

Hızlı ve zahmetsizce profesyonel görünümlü ikonlar hazırlamak için bir programa ihtiyacınız varsa, Iconion'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR