Microsoft OneNote 15.0.1 (Mac)

Microsoft OneNote

Microsoft OneNote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    543

  • Üretici

    Microsoft

Microsoft OneNote, popüler not alma uygulamalarından biri olarak Windows ve mobil platformlarda milyonlarca kişi tarafından kullanılan yararlı ve etkili bir Mac uygulamasıdır.

Microsoft'un Windows, Android ve iOS platformları üzerinde hizmet veren not alma uygulaması OneNote, artık Mac'te. Yeni çıkarılan uygulama Mac kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Öğrenciler ve çalışanlar tarafından kullanılması için geliştirilen uygulama, zengin içerikli not alımları için kullanılabilir. Örneğin derslerde, toplantılarda ve araştırmalarınızda notlar alabilmek için OneNote'u kullanabilirsiniz. Alışveriş listeleri hazırlayabilir ve alışverişiniz esnasında bu lsteyi takip edebilirsiniz. Benzer türde aklınıza gelebilecek her türlü not alma işlemini yapabileceğiniz uygulama günlük yaşantınızı daha planlı ve düzenli yaşamanızı sağlamaktadır.

İş veya okul arkadaşlarınız ile fikirlerinizi paylaşabileceğiniz uygulamanın şık ve modern arayüzü ile birlikte oldukça etkileyici görünümü de sizi etkileyecektir.

Uygulamanın en güzel özelliği ise Mac, Windows, telefon, tablet veya tarayıcı üzerinden oluşturduğunuz tüm içeriklerin OneDrive'a senkronize olarak istediğiniz yerde istediğiniz cihaz üzerinden ulaşabilmenizdir. Bu sayede evde bilgisayarınız üzerinde oluşturmuş olduğunuz not dosyasına, dışarı mobil telefon veya tabletiniz üzerinden erişebilirsiniz.

YORUMLAR