OneDrive 17.0.2033.0115 (Mac)
OneDrive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    494

  • Üretici

    Microsoft

OneDrive, Microsoft'un popüler bulut dosya depolama servisi SkyDrive'ın yenilenmiş Mac versiyonudur.

OneDrive, Mac OS X işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden Microsoft'un bulut dosya depolama servisi SkyDrive'ın yenilenen versiyonuna ulaşabileceğiniz istemci programıdır.

Mac'iniz üzerinde yer alan ve sizin için önem taşıyan tüm dosyalarınızı OneDrive hesabınızla senkronize etmenize olanak sağlayan program yardımıyla, OneDrive hesabınız üzerine yüklediğiniz tüm dosya ve klasörlere nerede olursanız olun OneDrive uygulamasının yüklü olduğu tüm cihazlardan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi ve çalışma dökümanlarınızı güvenli bir şekilde yedekleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve yönetebileceğiniz OneDrive sayesinde, verimliliğinizi artırmak tamamen sizin elinizde.

 

Programı MAC'iniz üzerine kurduktan sonra dosyalarınızı OneDrive hesabınızla senkronize etmek için yapmanız gereken tek şey, program tarafından oluşturulan OneDrive adlı klasör içerisine dosyalarınızı sürükleyip bırakmak. Sonrasında bu klasör altına atmış olduğunuz tüm dosyalar ve klasörler otomatik olarak OneDrive hesabınız üzerine yüklenecektir.

Arkadaşlarınızın OneDrive üzerinden sizinle paylaştıkları dosyaları kolayca görüntüleyebileceğiniz ve sizin de arkadaşlarınızla kolayca dosya paylaşmanıza olanak sağlayan servis oldukça kullanışlıdır.

Sizin için önemli olan tüm dosyaları yedekleyebileceğiniz, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz, yönetebileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz güvenilir ve kolay kullanımlı bir servis olan OneDrive'ı denemenizi öneririm.

YORUMLAR