PC Medkit

PC Medkit

1.0.0.7
Editör Puanı: 3/5
3

4 Kullanıcı: 2.5/5

2.5
PC Medkit
PC Medkit
PC Medkit

Hata Tarama ve Düzeltme Programı

Son güncelleme 7 yıl önce

***PC Medkit yazılımı yayından kaldırılmıştır. Bu nedenle yazılımı indirebilmek artık mümkün değildir. ***

Bilgisayarınız sık sık hata veriyorsa, yüklediğiniz programlar düzgün çalışmıyorsa, bilgisayarınız ilk aldığınız güne göre çok daha yavaş çalışıyorsa, bilgisayarınızın başında saatler boyunca hataları onarmaya çalışıyorsanız yada yüzlerce liralık tamir faturaları ödemekten sıkıldıysanız bu program tam size göre.

PC Medkit'in geliştirilmiş tarama motoru bilgisayarınızdaki yüzlerce çeşit hatayı tespit eder ve onarır. Sadece dakikalar içinde bilgisayarınızdaki tüm hatalardan kurtulursunuz. Artık bilgisayarınız daha istikrarlı, daha hızlı ve çok daha az hatasız olarak çalışacaktır. PC Medkit programı ile bilgisayar tamir servislerindeki ve ileri düzey bilgisayar kullanıcılarının yapabilecekleri üst düzey tarama ve iyileştirmeleri yapabilirsiniz. PC Medkit bilgisayarınızın ilk günkü gibi hızlı ve sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktadır.

Özellikler:

 • Hızlı hata düzeltme: PC Medkit sadece 2 dakika içinde bilgisayarınızı tarar ve bulduğu hataları düzeltir.
 • Veri tabanı: Bilgisayarınızda bir sorunla karşılaştığınızda sistem veri tabanını kullanarak daha önce aynı sorunu yaşamış kullanıcıların tecrübelerini ve hata düzeltme metodlarını öğrenebilirsiniz. Böylece çok daha hızlı ve kesin olarak bilgisayarınızdaki hatalardan kurtulmuş olursunuz.
 • Hassas Tarama: Bilgisayarınızı hassas tarama özelliğini kullanarak hatalara karşı çok daha detaylı olarak taratabilirsiniz.

PC Medkit için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda PC Medkit crack, PC Medkit serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
51 / 146,950
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Game Booster
  Game BoosterOyun Hızlandırma Programı
 2. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 3. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 4. Clean Master
  Clean MasterBilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı
 5. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü (Driver) Güncelleme Programı