BurnInTest

BurnInTest

kullanıcı

BurnInTest, bilgisayarınızın donanım güvenilirliğini kontrol edebileceğiniz ve Windows stabilite testi yapmanıza yarayan başarılı bir uygulamadır.

Teknolojinin geliştiği şu günlerde fiyatlarda tırmanmaya devam ediliyor. Ortalama bir telefon fiyatı cepleri yakarken olurken kullanıcılarda teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip etmeye başladılar. Ülkemizde ve dünyada teknolojik ürünlerin fiyatı artmaya devam ederken kullanıcılar ellerindeki ürünleri de adeta koruma altına almaya başladılar. Kimileri akıllı telefonlarına daha dayanıklı ekran ve kılıflar alırken, kimileri de bilgisayarları için koruyucu kapaklar takmaya başladılar.

Teknolojik ürünlerin pahalı olması insanları daha titiz bir hale getirirken alınan önlemlerde yetersiz kalıyor. İnternet ortamındaki tehlikeler beraberinde kullanıcıları antivirüs gibi araçlara iterken, bilgisayar güvenliğide önemli bir hal aldı. Kullanıcılar bilgisayarlarının donanımlarını da BurninInTest ile kontrol etmeye başladılar. Oldukça başarılı bir yazılım olarak karşımıza çıkan BurnInTest ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediliyor.

BurnInTest Özellikleri

  • Güvenilir,
  • Gerçek sonuçlar,
  • Arıza tespit,
  • Windows ve Linux sürüm,
  • Detaylı tarama ve analiz,
  • İngilizce dil desteği,
  • Sade arayüz,
  • Basit kullanım,

Bilgisayarınızda oluşabilecek herhangi bir donanımsal hata ilerleyen zamanlarda maddi olarak canınızı bir hayli yakabilir. BurnInTest ile donanımsal olarak oluşabilecek sorunları önceden kestirerek bu sorunlarla ilgili önlemler alabilir ve doğal olarak bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.

BurnInTest bir bilgisayarın aynı anda hem dayanıklılık hem de güvenilirliğini test etmek için gerekli bütün testleri bir arada uygulayan kolay kullanımlı bir yazılımdır.

Bilgisayarınızın donanımsal parçalarıyla ilgili yapılan her test sonucu kendi kategorisi altında listelenerek size bildirilir. Bu şekilde herhangi bir donanımınızda bir sıkıntı varsa kolayca anlayabilirsiniz. BurnInTest ile donanımsal hataların önüne geçebilir, bilgisayarınızı koruyabilir ve aynı anda Windows işletim sisteminizi stabil bir şekilde kullanabilirsiniz. Başarılı yapısı ile hem Windows hem de Linux platformunda kullanılan başarılı uygulama günümüze gelene kadar yüzbinlerce kez indirildi ve kullanıldı. Günümüzde hala kullanılmaya devam edilen başarılı uygulama, bilgisayar sağlığını kontrol etmek için pek çok özelliği deneyimleme fırsatı sunuyor.

BurnInTest İndir

Windows ve Linux platformları için ücretsiz olarak yayınlanan BurnInTest uygulaması ile bilgisayarınızın donanımsal güvenliğini kontrol edebilir, bilgisayar sağlığınızın yerinde olup olmadığını anlayabilirlisiniz. Uygulamayı hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.