Photo Watermark

Photo Watermark

7.0.5.2
Editör Puanı: 3.5/5
3.5

6 Kullanıcı: 3.1/5

3.1
Photo Watermark
Photo Watermark

Resme Yazı Yazma Programı

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

Resimlerinizi detaylı bir şekilde düzenleyerek yazı ve çerçeve ekleyebileceğiniz başarılı bir program.

Photo Watermark, resimlerin üstüne yazı ve hologram eklemenizi sağlayan, düşük boyutlu, kullanışlı bir program. Program sayesinde şekilli resimler oluşuturup, istediğiniz resin içine istediğiniz yazıyı / resmi ekleyebiliyorsunuz.

7. sürümüne kadar ücretli olan ve sadece kısıtlı özelliklere sahip olan deneme sürümünü sunan firma, Photo Watermark 7 ile birlikte programın tamamen ücretsiz olduğunu duyurdu. Bu nedenle artık programı tam özellikleri ile sınırsız ve herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabiliyorsunuz.

Genel amacı resimler üzerine yazı yazma, yazı ekleme, resim ekleme, logo ekleme vb. işlemler olan program, tüm işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Basit fotoğraf düzenleme programlarına göre göre çok daha detaylı ve hassas olan programın boyutu ise özelliklerinin aksine çok ufak. Bu nedenle hem bilgisayarınızın performansını düşürmüyor hem de rahatlıkla çalışma olanağı sunuyor.

Eğer düzenli olarak resim ve fotoğrafların üzerine yazı yazma, logo ve imza ekleme ile ilgili bir işiniz varsa, tamamen ücretsiz olan Photo Watermark programını mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Yazı ve filigran ekleme dışında program içerisinde standart olarak gelen çerçeveleri de resimlerinize ekleyerek süslü ve güzel resimler oluşturabiliyorsunuz. Örneğin doğum günü olan bir arkadaşınızın doğum gününü kutlamak için bir doğum günü kartı oluşturup etrafına mumlar yanan bir çerçeve ekleyebiliyorsunuz.

Programı ilk yüklediğinizde biraz karışık gelebilir fakat zamanla alışarak düzenleme ve ekleme işlemlerinizi çok rahat yapar hale geliyorsunuz. Eğer bu tür bir programa ihtiyacınız olduğunuzu düşünüyorsanız, ücretsize döndürülen Photo Watermark'ı kesinlikle kaçırmayın.

Photo Watermark için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
417 / 343,212
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
PhotoWatermark

Resim Editörleri Popülerleri

 1. Adobe Photoshop
  Adobe PhotoshopProfesyonel Fotoğraf Düzenleme Programı
 2. PhotoScape
  PhotoScapeÜcretsiz Resim Editörü
 3. Picasa
  PicasaÜcretsiz Resim Düzenleme Programı
 4. ProShow Producer
  ProShow ProducerSlayt Şovu Hazırlama Programı
 5. Inpaint
  InpaintFotoğraflardan Obje Silme Programı