Reimage

Reimage

1.8.4.2
Editör Puanı: 5/5
5

1 Kullanıcı: 5/5

5
Reimage
Reimage
Reimage
Reimage
Reimage
Reimage

Sistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyon Programı

Gökhan Abay Son güncelleme 10 ay önce

Bilgisayarınızın detaylı analizini yapıp, hasarlı dosyaları temizleyen harika bir program

Reimage, bilgisayarlarınızda bulunan hataları ayıklayan harika bir sistem bakım, temizleme ve optimizasyon programı. Windows işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu programda, önce bilgisayarlarınızdaki veriler derleniyor ve PC profiliniz ortaya çıkarılıyor, daha sonra yapılan analizler sonucunda PC istikrarınızın raporunu görüyorsunuz. Bu aşamadan sonra ise PC güvenliği analiz ediliyor. Son olarak özet bölümünde istikrar sorunları, güvenlik tehditleri, defter kaydı ve Windows hasar durumuna dair kapsamlı bir sonuca ulaşıyorsunuz. 

Reimage programını ilk açtığınızda şık ve sade arayüzü sizi karşılıyor. Zaten yükleme işleminden sonra hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan program analiz yapmaya başlıyor. Reimage'de ilk olarak verilerin derlendiğini göreceksiniz. Bunun amacı, onarım aşaması için PC verilerinizi sıkıştırmak ve ön tarama sonucunda PC'niz hakkında hızlı bir fikir edinmenizi sağlamak. Hızlı dediğime bakmayın, Reimage canınızı sıkan problemlerin çoğunun nedeni bulabilir ve manuel işlem yapmanıza gerek kalmadan onarır. 

Reimage Bilgisayarınız Hakkında Size Ayrıntılı Bilgi Verir

İkinci aşamaya gelindiğinde sistem yapılandırmasını ve donanımını belirlemek için PC Profiliniz ortaya çıkarılıyor. Bu aşamada sistem bilgileriniz, sistem alanınızdaki mevcut boş alan, toplam donanım boyutunuz ve PC'nizdeki toplam belleği göreceksiniz. Reimage size bilgisayar donanımızın ne kadar iyi olduğuyla ilgili fikir verecektir. PC Profilinizin çıkarıldığı bu bölümde son olarak donanım analizinin bir özetini bulacaksınız. Burada CPU çalışma hızı, hard disk hızı ve CPU sıcaklığına dair rapora ulaşabilirsiniz. 

Reimage PC Güvenliğini ve İstikrarını Üst Düzeye Çıkarır

Reimage programının en sevdiğim özelliği, boot up virüslerini ve diğer kötü amaçlı yazılımları tespit ederek onarım sırasında bu tehditleri ortadan kaldırması diyebilirim. Onarım işlemi tamamlandığında bilgisayarınızdaki hasarlar online veritabanındaki sağlam dosyalarla değiştiriliyor ve eski haline getiriliyor. Bunun yanında son 4 ay içinde olağandışı bir şekilde hasara uğrayan programların bir dökümünü de bulabiliyorsunuz. Ayrıca geçici klasör taraması ve registry taraması sonuçlarını da görebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızın mevcut durumuna dair bilgi almak isterseniz Reimage'in ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz. Beğeneceğinizi düşündüğümden satın alıp kullanmanızı mutlaka öneririm.

Reimage için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
30 / 53,441
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Reimage.com

Sistem Araçları Popülerleri

 1. Advanced SystemCare
  Advanced SystemCareSistem Temizleyici ve Hızlandırıcı
 2. Game Booster
  Game BoosterOyun Hızlandırma Programı
 3. CCleaner
  CCleanerSistem Bakım, Temizleme ve Optimizasyonu
 4. Clean Master
  Clean MasterBilgisayar Temizleme ve Hızlandırma Programı
 5. SlimDrivers
  SlimDriversSürücü Güncelleme Programı