SmartSafeDNS

SmartSafeDNS

Editör Puanı: 5/5
5

7 Kullanıcı: 5/5

5
SmartSafeDNS
SmartSafeDNS
SmartSafeDNS

DNS Değiştirme Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 3 yıl önce

Smart Safe DNS kullanıcılara hem hızlı, hem özgür hem de güvenli bir internet bağlantısı sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilecek bir DNS değiştirme programıdır.

SmartSafeDNS temel olarak kullanıcıların internet bağlantıları ile ilgili farklı ihtiyaçlarını bir arada karşılayabilen bir DNS değiştirme programıdır. İnternet kullanımlarımızda çoğu zaman farklı DNS servislerini kullanarak daha hızlı bir internet bağlantısı sahibi olma veya internet bağlantımızı daha güvenli hale getirmeyi amaçlarız. Fakat bu ihtiyaçların hepsini bir arada karşılayabilen DNS servislerini bulmak oldukça zordur. İşte SmartSafeDNS bizim internet bağlantımızı ve bilgisayarımızı güvenli hale getirirken internet sayfalarına daha hızlı erişim yapabilme imkanı sunuyor. Bunun yanında SmartSafeDNS eğer DNS değiştirme işlemlerinde zorlanıyorsanız tek tıklamayla bu işlemi gerçekleştirmenize de imkan tanıyor.

SmartSafeDNS bize özgürce internette gezinti yapabilme imkanı vermekte. Program ile geçiş yapacağınız DNS servisi sayesinde engelli sitelere erişim yapabilmektesiniz. SmartSafeDNS bize bu işi herhangi bir ayar yapmadan oldukça kolay bir şekilde halledebilme imkanı tanımakta. Program sayesinde tek tıklama ile yasaklı sitelere giriş yapabiliyoruz.

SmartSafeDNS sunduğu güvenli DNS hizmeti sayesinde malware yani kötü amaçlı yazılım koruması sağlamaktadır. Program ile tek tıklamayla değiştireceğiniz DNS'ler sayesinde bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımların ve reklam yazılımlarının internete bilgi sızdırmasının önüne geçebiliyorsunuz ve kişisel bilgi güvenliğinizi otomatik olarak sağlıyorsunuz. 

SmartSafeDNS ile internet erişim süreleriniz de kısalmakta. SmartSafeDNS hizmetinin sunduğu hızlı DNS'ler sayesinde normalden çok daha kısa sürede internet sitelerinin açıldığına şahit olabilirsiniz ve hızlı internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.

SmartSafeDNS kurulum gerektirmeden çalışan bir yazılım. Smart Safe DNS ile hızlı ve güvenli DNS servislerine geçiş yapmanız için tek gereken programı açarak "Düzelt" seçeneğine tıklamak. Program sisteminizde kayıt defteri girdileri oluşturmuyor ve bilgisayarınızın sistem kaynaklarını tüketmiyor.

SmartSafeDNS genel olarak tek tıklamayla size çok daha kaliteli bir internet deneyimi sunan, farklı ihtiyaçları bir arada karşılayabilen ve bütün bunları ücretsiz olarak kullanıcılara sunan kullanışlı bir yazılım.

SmartSafeDNS Artı Yönleri
 • + Kolay kullanım
 • + Tek tıklamayla hızlı, güvenli, özgür bağlantıya geçiş
 • + Tamamen ücretsiz

SmartSafeDNS için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
256 / 101,867
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
SmartSafeDNS

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldYasaklı Sitelere Giriş Programı
 2. UltraSurf
  UltraSurfEngelli Sitelere Giriş Programı
 3. VPN Unlimited
  VPN UnlimitedEngelli Sitelere Giriş Programı
 4. Tor Browser
  Tor BrowserGüvenilir ve Anonim Web Tarayıcısı
 5. Betternet
  BetternetÜcretsiz ve Sınırsız VPN Servisi