Vivaldi

Vivaldi

1.10.867.42 (Mac)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Vivaldi
Vivaldi
Vivaldi
Vivaldi

Mac için Hızlı İnternet Tarayıcısı

Barış YANIK Son güncelleme 3 ay önce

Mac sahiplerinin kullanabileceği yeni, hızlı ve kişiselleştirilebilir internet tarayıcısı

Vivaldi, internet kullanıcılarının yeni tanışacağı hızlı, kolay kullanıma sahip ve oldukça başarılı bir internet tarayıcısı. Chrome ve Firefox gibi güçlü şirketlere rakip olarak gelen tarayıcı, Opera'nın kurucusu ve eski CEO'su Von Tetzchner ve birlikte çalıştığı 25 kişilik ekip tarafından geliştirildi.

Henüz geliştirilme süreci devam edilen uygulama, kullanıcılara sunularak, gelişim sürecinde hataların daha hızlı bulunup çözülmesi ve aynı zamanda daha hızlı stabil hale gelmesi planlanıyor.

Tek bir sekme üzerinde erişmek istediğiniz her şeyi barındırmak amacıyla geliştirilen tarayıcı, ileride aktif olacak olan Vivaldi E-posta servisi ile de pek çok kullanıcıyı kendine çekebilecek.

Site temaları ile uyumlu renkteki sekmeleri, hızlı erişim seçenekleri, e-posta servisi, internet sayfalarına uygulanana farklı ve eğlenceli filtreler gibi farklı ve yeni özelliklere sahip olan Vivaldi'nin tasarımı da oldukça şık. Özellikle standart ayarlarda kullanacağınız boş sekme arayüzünü dilediğiniz gibi kişiselleştirerek, sıklıkla kullandığınız sitelere kolay ve hızlıca erişebiliyorsunuz.

Mac dışında Windows ve Linux versiyonları da yayınlanan uygulamanın mobil uygulamalarının da ilerleyen zamanlarda çıkarılması planlanıyor. Zamanla çok daha iyi bir hal alacağına inandığım Vivaldi'yi ben denerken oldukça eğlendim. Pek çok kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere ve hıza sahip olan Vivaldi'yi Mac'leriniz üzerinde denemek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Vivaldi için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Toplam:
586
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
Vivaldi

Tarayıcılar Popülerleri

 1. Google Chrome
  Google ChromeMac İçin İnternet Tarayıcısı
 2. Opera
  OperaAlternatif İnternet Tarayıcısı
 3. Firefox
  FirefoxMac İçin Firefox İnternet Tarayıcısı
 4. Safari
  Safariİnternet Tarayıcısı
 5. Yandex Browser
  Yandex BrowserMac İçin Yandex Browser İnternet Tarayıcısı