Any.DO (web)

Any.DO

Any.DO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Any.DO, internet tarayıcıları üzerinden de kullanılabilen basit ve modern bir görev yönetim uygulamasıdır.

Any.DO Web, dünya genelinde en çok kullanılan görev ve yapılacaklar listesi hazırlama uygulamalarından biridir. Çapraz platform desteği sayesinde hem masaüstünde hem de mobil cihazlarda kullanılabilen uygulamanın web sürümü de oldukça modern tasarlanmış ve kolay kullanım sunuyor.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcının tercih ettiği görev yönetim uygulaması Any.DO’nun web sürümü beta olarak kullanıma açıldığından kayıt olmadan önce geçerli bir e-posta vermeniz ve e-posta adresinize gelen bağlantıya tıklayarak kaydınızı tamamlamanız gerekiyor. Bu işlemin ardından Any.DO’yu ister Google, ister Facebook, isterseniz de e-posta adresinizle ilişkilendirerek kullanmaya başlıyorsunuz. Tarayıcı penceresine göre ayarlanmış son derece basit bir düzen bizleri karşılıyor.

Yapılacaklar listelerinizi Zaman ve Klasör olarak iki ayrı şekilde görebiliyorsunuz. Zaman görünümünde iken o gün tamamlamanız gereken, yarın yapacağınız veya gelecek planlarınızı 4 ayrı başlık bulunuyor. Her sekmenin altında bulunan “+” simgesine tıklyarak yeni bir görev başlatabiliyor, görevin türünü (kişisel mi, iş mi) bitiş zamanını ayarlayabiliyor, hatırlatıcı ekleyebiliyor, alt görev oluşturabiliyorsunuz. Klasör görünümünde yapılacaklar listelerinizi kişisel veya iş olarak ayırma şansına sahipsiniz. Bunların dışında ihtiyaç duyarsanız yeni bir klasör de oluşturabiliyorsunuz. Bu bölümde de görev oluşturmak için izleyeceğiniz adımlar aynı. Tamamladığınız tüm görevleri tek bir hamlede silmek içinse ekranın sağ üst köşesine konumlandırılmış çöp kutusu simgesini kullanıyorsunuz.

Yapılacaklar listelerinizi tüm cihazlar arasında senkronize etme özelliğini de sahip olan Any.DO, yoğun iş temposunda oldukça işinize yarayacak bir uygulama.

YORUMLAR