Dinosaur Sounds (web)

Dinosaur Sounds

Dinosaur Sounds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dinosaur Sounds ile çalışma ortamınızı daha verimli bir hale getirebilirsiniz

Dinosaur Sounds kullanıcılara içerisinde dinazorların yer aldığı farklı ortamların ses akışlarını ücretsiz olarak sunan ve verimlilik arttırmaya yardımcı olan bir web hizmetidir.

Dinazorların yaşadığı farklı çağların yer aldığı web hizmetinde her çağ için ayrı bir ses kaydı sunuluyor ve dinazorlarla ilgili ilginç bilgiler internet sitesi üzerinde gösteriliyor. Kullanıcı bu ses kayıtlarından herhangi birini seçerek bu dinlendirici sesleri bilgisayarının kulaklık veya hoparlörleri aracılığıyla dinleyebiliyor. İnternet sitesinde ses akışlarını durdurma veya oynatma tuşları da yer almakta.

Dinosaur Sounds'un kullanıcıya faydası ödev, sunum veya proje gibi üzerinde yüksek odaklanma gerektiren çalışmalar için uygun ortam yaratabilmesidir. Ani ses alçalıp yükselmelerinin olmadığı, yüksek ve dikkat dağıtıcı bir yapıya sahip olmayan düzenli ses akışları sayesinde kullanıcı alışmalarına daha rahat odaklanabiliyor. Bilimsel araştırmaların da kanıtladığı üzere bu tipteki ses akışları odaklanmaya pozitif etki yaratıyor.

Dinosaur Sounds'da yalnızca dinazorların sesleri yer almıyor. Yağmur yağan ortamlar, akarsu ve deniz kenarları, gece ortamı ve ormanlar gibi farklı çevre şartları dinazor sesleriyle birleştiriliyor. Eğer çalışmalarınızda dikkatiniz çevre şartlarından ötürü kolayca dağılıyorsa Dinosaur Sounds'u deneyerek veriminizi arttırabilirsiniz.

YORUMLAR