LinguaLeo (web)

LinguaLeo

LinguaLeo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LinguaLeo web uygulaması ile ücretsiz olarak ve hemen İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

LinguaLeo web uygulaması, bilgisayarını kullanarak İngilizce öğrenmek isteyenlerin kullanabilecekleri kaliteli servisler arasında yer alıyor. Öyle ki, uygulamayı kullanarak gramerinizi geliştirmekten tutun da kelime bilginizi ve konuşma dili kullanımını bile mükemmel düzeye getirme şansınız var. Varolan pek çok farklı ünitede farklı konular işleniyor ve bu esnada çeşitli temalar üzerine kurulu kelime ve kalıp bilginizi de arttırarak dili aktif olarak kullanabilecek bir hale geliyorsunuz.

Servisin arayüzü herkesin hemen alışabileceği şekilde düzenlenmiş ve bu sayede zorlanmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Tabii ki ücretsiz olması da en büyük artıları arasında yer alıyor. Bilhassa klasik öğrenme metodlarından sıkılanlar için büyük önem arzeden LinguaLeo, mobil cihazlardaki tüm platformlarda da bir uygulamaya sahip olduğu için her an her yerden kaldığınız konuya devam etmenizi sağlıyor.

Aktif olarak geliştirilmeye devam eden ve okuyabileceğiniz, dinleyebileceğiniz pek çok materyal barındıran LinguaLeo, sahip olduğu egzersizler ve sınav örnekleriyle de daha iyi bir şekilde sınavlara hazırlanabilmenizi sağlıyor.

Uzun süredir İngilizce öğrenmek istiyor ancak pahalı dil kurslarına para vermek istemiyorsanız kesinlikle üye olmanız gereken servislerden birisi olduğunu söyleyebilirim. Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz web servisinde, geldiğiniz düzeyi arkadaşlarınızla da paylaşabilir, böylece ne kadar İngilizce bildiğinizi onlara gösterebilirsiniz.

Dil öğrenmek isteyenlerin kesinlikle bir defa denemesini öneriğim LinguaLeo’yu dilerseniz mobil cihazlarınızdan da kullanmaya başlayabilirsiniz.