Pixlr-o-matic (web)

Pixlr-o-matic

Pixlr-o-matic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10,725

  • Üretici

    Autodesk

Pixlr-o-matic ile fotoğraflarınıza kolayca şık bir görünüm kazandırabiliyorsunuz

Pixlr-o-matic sunduğu sayısız fotoğraf filtresi seçeneğiyle fotoğraflarınıza kolayca retro ve vintage tarzı bir görünüm kazandırabilen, bunun yanında fotoğraf efekti ve çerçeve ekleme gibi kullanışlı özellikler de sunan, tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Alanındaki en başarılı uygulamalardan biri olan Pixlr-o-matic çok basit bir arayüz sunmakta. Pixlr-o-matic ile web kameranız aracılığıyla çekeceğiniz fotoğraflara filtre, efekt ve çerçeveler uygulayabileceğiniz gibi bilgisayarınızda kayıtlı fotoğraflar üzerinde de aynı işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Pixlr-o-matic'e fotoğrafınızı tanıttıktan sonra karşınıza çıkan pencerede ilk olarak fotoğraf filtreleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu alanda çok sayıda filtre seçeneği yer alıyor ve bu filtreler fotoğrafların renk ayarlarını değiştirerek fotoğraflara klasik ve stil sahibi bir görünüm kazandırmanıza yardımcı oluyor.

Pixlr-o-matic'te filtreleme işlemini bitirdikten sonra fotoğraflarınıza eski bir görünüm kazandıracak fotoğraf efektleri ekleyebiliyorsunuz. Kenarlarına doğru silikleşlen, fotoğraf banyosu sırasında deforme olmuş, fotoğraf yanıkları oluşmuş gibi farklı görünümler fotoğraflarınızı daha orjinal yapmakta. Birçok farklı seçeneğin yer aldığı bu bölümü keşfetmenizde ve bütün seçeneklere göz atmanızda fayda var.

Pixlr-o-matic'te renk ayarlarını değiştirdiğiniz ve eskittiğiniz fotoğraflara yine reto ve vintage tarzda çerçeveler ekleyebiliyorsunuz. Çerçeve sayısının da oldukça fazla olduğu uygulama diğer özelliklerinde yer alan kaliteyi burada da koruyor.

Pixlr-o-matic internet tarayıcınız üzerinden çalıştığı için herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve sisteminizde kalıntılar bırakmıyor. Servis hem kolay bir şekilde kullanılabilmekte hem de internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarda fotoğraflarınızı düzenleyebilmenize olanak sağlamakta.

YORUMLAR