Vine (web)
Vine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,999

  • Üretici

    Vine Labs, Inc

Vine resmi internet sitesi

Twitter'ın video paylaşım servisi Vine için resmi internet sitesi hizmete açıldı. 

Daha önceden sadece mobil cihazlar için yayınlanan uygulamalar aracılığıyla kullanılabilen Vine, yayına giren resmi internet sayesinde masaüstü bilgisayar ve dizüstü bilgisayar kullanıcıları için de hizmet verebilecek. Daha rahat ve daha kolay bir kullanım vaad eden Vine internet sitesi sayesinde Vine videoları seyretme işlemini tarayıcımız üzerinden gerçekleştirebiliyoruz. Özellikle mobil internet kotaları nedeniyle video seyretmenin problem olduğu Vine, bu internet sitesi ile daha çok kullanıcıya hitap edebilecek.

Vine internet sitesi kullanıcılara profillerini görüntüleme ve düzenleme ve diğer kullanıcıların profillerine göz atma imkanı sağlıyor. Diğer sosyal medya servislerine benzer bir şekilde haber akışına sahip olan Vine ile beğendiğimiz en güncel Vine içeriklerini tarih sıralaması ile takip edebiliyoruz. İzlediğimiz Vine videolarını beğenebilme, paylaşabilme ve videolara yorum yapabilme site üzerinde gerçekleştirebileceğimiz eylemler arasında.

Vine internet sitesinin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri bize Vine videolarını tam ekran izleyebilme imkanı vermesidir. Bu iş için geliştirilen televizyon modu büyük ekran monitör veya televizyon kullanan kullanıcılar için oldukça kullanışlı olmaktadır.

Vine internet sitesini kullanabilmek için Vine hesabınızla veya Vine ile ilişkilendirilmiş Twitter hesabınızla siteye giriş yapmanız yeterlidir.

YORUMLAR