3D Paperball (windows)

3D Paperball

3D Paperball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Paperball, çöpe kağıt atarak zaman öldüren bir elemanın yerine geçtiğiniz bir Windows oyunu.

3D Paperball, ofisinde sıkıntıdan patlayan bir elemanın yerine geçerek saatlerimizi çöp kutusuna kağıt atma eylemiyle geçirdiğimiz bir oyun. Windows tablet ve bilgisayarımıza ücretsiz indirebildiğimiz ufak boyutlu beceri oyununda basket atma yeteneğimizi konuşturuyoruz.

Göze hoş gelen detaylı grafiklerle bizleri karşılayan oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz. Her bölümde çöp kutusuna olan açı ve uzaklığımız değişiyor. Bazen dolabın üzerinde, bazen elbise askısının yanında, bazen de çalışma masamızın üzerinde duran çöp kutusuna atış yaparak zaman öldürüyoruz.

Oyunun zorluk düzeyi ayarlanmıyor ve çok basit olmadığını söyleyebilirim. Buruşturup top haline getirdiğimiz kağıtları doğrudan çöp kutusuna atarak ta bölümleri geçebiliyoruz ancak bonus puan kazanabilmek için düz atışlar yerine artistik atışlar yapmamız gerekiyor. Çöp kutusunun çevresindeki objeleri dikkate alarak yaptığımız çarpışmalı atışlardan çok daha fazla puan alıyoruz.

Oyun her yaştan kişinin rahatlıkla oynayabileceği şekilde hazırlanmış. Klasik bilgisayardan oynuyorsanız fare ile, dokunmatik ekranlı bilgisayarınızdan veya tabletinizden oynuyorsanız kaydırma hareketi ile rahatlıkla atışınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.