Active GIF Creator 3.8 (windows)

Active GIF Creator

3.8
Active GIF Creator
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 13.41 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Active GIF Creator ile kolayca GIF resimler oluşturabilirsiniz

Active GIF Creator kullanıcılara GIF hazırlama konusunda yardımcı olan kullanışlı bir GIF yaratma programıdır.

GIF oluşturma işlemi ilk adımda karışık bir işlemmiş gibi görünebiliyor. Birçok kullanıcı GIF yapma işinin zor ve zahmetli bir işlem olduğuna inanarak bu işten uzak duruyor. Fakat GIF'leri kullanarak birçok eğlenceli paylaşım yapılabileceği gibi, reklam görselleri ve dijital imzalar yaratılabiliyor. Bu nedenle GIF oluşturma işi için özel bir çözüme ihtiyaç duyuyoruz.

Active GIF Creator bize bu iş için pratik bir yol sunmakta. Active GIF Creator JPG, BMP, PNG, PCX, PSD, ICO, TGA, ve WMF gibi yaygın olarak kullanılan resim dosyası formatlarını destekliyor ve bu formattaki farklı resim dosyalarını birleştirerek GIF animasyonları haline dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Active GIF Creator temiz bir arayüze sahiptir. Arayüz görsel olarak çok güzel görünmese de işlevsellik açısından ihtiyacı karşılamakta. Programın özellikleri ana pencereye güzel bir şekilde yerleştirilmiş ve bu özelliklere kolayca erişilebiliyor.

Active GIF Creator GIF animasyonlarına saydamlık da ekleyebilmektedir. Bu özellik sayesinde farklı amaçlara daha iyi hitap edebilen animasyonlar yaratabilmekteyiz. Ayrıca fırça, kalem ve silgi gibi çeşitli düzenleme araçlarıyla GIF animasyonlarını düzenlememize de imkan veriliyor. Eğer GIF animasyonları içerisindeki görsellerin görünümünü değiştirmek istersen program bize resimler arası geçiş süresini belirleyebilme imkanı vermekte.

YORUMLAR