Actual Window Guard 8.1 (windows)

Actual Window Guard

8.1
Actual Window Guard
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 7.20 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Actual Window Guard, masaüstünüzde yer alan Windows pencerelerinin konumlarını ve boyutlarını ayarlayabileceğiniz kullanışlı bir yazılımdır.

Actual Window Guard, masaüstünde yer alan programlara ait pencerelerin boyutunu ve konumunu ayarlayabileceğiniz kullanışlı bir masaüstü yazılımıdır.

Ayrıca günlük olarak yapmanız gereken tüm rutinleri bir kenara bırakarak verimliliğinizi artırabileceğiniz birçok özellik de program içerisinde yerini almaktadır.

Başlangıç sırasında açılan pencerelerin boyutlarını küçültebielceğiniz veya artırabileceğiniz program yardımıyla, istediğiniz pencereleri otomatik olarak boyutlandırabilir veya konumunu ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu ve kullanışlı arayüzü sayesinde, ihtiyacınız olan tüm işlevleri kolayca yerine getirmenize olanak sağlayan program, farklı Windows pencereleri için farklı özellikler tanımlamanıza da izin verir.

Hergün düzenli olarak yapmak zorunda kaldığınız tüm işlemleri bir kez Actual Windows Guard ile tanımlayarak, iş yükünüzü oldukça hafifletebilirsiniz.

Tüm uygulamalar veya programlar için farklı pencere kuralları belirleyebileceğiniz yazılım sayesinde, komut satırı üzerinde işlem de yapabilirsiniz.

YORUMLAR