Among Ripples (windows)

Among Ripples

Among Ripples
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Among Ripples'da kendi göletinizi oluşturarak gelişimini izleyebiliyorsunuz

Among Ripples balık besleme üzerine kurulu akvaryum oyunu örneklerinden çok daha detaylı bir oyun yapısını oyunculara sunan bir oyundur.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Among Ripples'da oyuncular temel olarak kendi göletlerini yaratıyorlar ve gelişimini izleyebiliyorlar. Bir ekosistem oluşturmanın ne demek olduğunu bize anlatan bu küçük ama bolca detaya sahip olan oyun rahatlatıcı ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşatmakta. Eğer yoğun bir iş veya okul gününden sonra biraz dinlenmek ve kafanızı dağıtmak isterseniz Among Ripples açarak kendi göletinizle ilgilenebilir ve günün stresini atabilirsiniz.

Among Ripples'de kendi ekosistemimizi oluştururken göletimizde hangi canlıların yer alacağını belirleyebiliyoruz. Göletimize eklediğimiz her canlının ekosisteme bir etkisi oluyor ve biz oyunda bu etkileri gerçek zamanlı olarak görebiliyor ve takip edebiliyoruz. Farklı cnalıları ekosisteme ekleyerek yapacağımız deneyler sonucu ekosistemin devamını sağlayacak koşulları keşfedebiliyoruz ve göletimizin uzun ömürlü bir canlı yaşamına sahip olmasını sağlayabiliyoruz.

Among Ripples oyuncuları verdikleri doğru kararlara göre ödüllendiren bir oyun. Oyunda yapacağınız her eylemin göletinize bir etkisi oluyor. Sandbox tarzı bir oyun yapsınıa sahip olan Among Ripples'de yapacağınız seçimlerde tamamen özgürsünüz. Özel oyun müziklerine sahip olan oyunda müzikler sizi dinlendiriyor ve oyun atmosferini güçlendiriyor. Oyun düşük sistem gereksinimleri sayesinde her bilgisayarda rahat ve akıcı bir şekilde çalışabiliyor.

Among Ripples'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 1.6 GHZ işlemci
  • 1 GB RAM
  • 256 MB Shader Model 2.0 destekli ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 250 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indirebileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR