Ashampoo Photo Card 2.0.1 (windows)

Ashampoo Photo Card

Ashampoo Photo Card
ÜCRETSİZ
İndir 209.34 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ashampoo Photo Card özel günlerinizde arkadaşlarınıza ve dostlarınıza hoş sürprizler yapmanıza olanak tanıyan bir resim düzenleme programıdır.

Ashampoo Photo Card son derece içgüdüsel ve sade bir kullanım deneyimi sunan bir fotoğraf düzenleme programıdır. Bu kapsamlı programın yardımıyla sıradan görünen fotoğraflarınıza süslü kenarlıklar ve şık yazılar ekleyebilirsiniz.

Ashampoo Photo Card aslında çok sayıda var olan fotoğraf düzenleme programlarından daha farklı bir deneyim sunarak sıyrılıyor. Bu programın temel amacı kullanıcılara kendi fotoğraflarını kullanarak davetiye, tebrik kartı gibi görseller hazırlamaları konusunda yardım etmek. Programda çok sayıda farklı font ve çıkartma bulunuyor. Bu çıkartmaları ekleyerek fotoğraflarınıza farklı bir hava katabilir ve onları daha sevimli kılabilirsiniz.

Programda sunulan tüm içerikler organize bir şekilde toplanmış. Fotoğraf düzenleme konusunda pek fazla tecrübesi olmayan kullanıcılar bile hiçbir zorluk yaşamadan muhteşem görünen görseller oluşturabilir.

Ashampoo Photo Card'da sosyal medyada paylaşma seçenekleri de es geçilmemiş. Oluşturduğunuz görselleri Facebook, Picasa gibi ağlarda paylaşabilir veya e-posta yoluyla istediğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

Özel günlerinizde veya dostlarınızın önemli günlerinde hoş sürprizler hazırlamak istiyorsanız Ashampoo Photo Card daima sizinle!

YORUMLAR