autoShut 1.0.1 (windows)

autoShut

autoShut
ÜCRETSİZ
İndir 0.33 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

autoShut sayesinde bilgisayarınızı bir sayaç kullanarak otomatik olarak kapanmaya ayarlayabilirsiniz.

Bilgisayarımızı her zaman kendimiz kapatma imkanımız olmuyor ve bazen otomatik olarak kapatılması ihtiyacı doğabiliyor. Özellikle dosya indirmek, yedek almak ya da sistem bakımı yapmak gereken durumlarda bir süre bilgisayarın açık kalması ve daha sonra kapanması gereken durumlar için otomatik bir bilgisayar kapatma uygulaması oldukça işe yarayabiliyor.

autoShut programı da bu amaçla hazırlanmış programlardan bir tanesi ve bilgisayarınızın hangi programlar açık olursa olsun hatasızca kapatılmasına yardımcı oluyor ve zamanlama özelliğine de sahip. Tüm programın sadece tek bir ekranı olduğu için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler ana pencerede yer alıyor ve bilgisayarınızın kapatılmasına dair işlemleri buradan yapabiliyorsunuz.

Hem belli bir tarih ve saatte kapatılması emrini verebildiğiniz, hem de geri sayım aracıyla saatler saydırabildiğiniz program böylece her iki türde otomatik kapatmaya ihtiyaç duyanlar tarafından kolaylıkla kullanılabilir durumda.

Kapanma emrini verdikten sonra bir sayaç başlatan programın bilgisayarınızı ne zaman kapatacağını kolayca takip edebiliyorsunuz. Her ne kadar benzer işlevlere sahip pek çok program olsa da, diğer programlar kapatma haricindeki diğer güç işlemlerini de yapabiliyorlar ve bazen biraz karmaşık olabiliyorlar. autoShut direkt olarak sadece bilgisayarı kapatmaya yönelik olduğu için basit operasyonlara ihtiyaç duyan okuyucularımız tarafından tercih edilebilir.

YORUMLAR