BitRaser for File (windows)

BitRaser for File

BitRaser for File
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BitRaser for File, çalınmasından endişe duyduğumuz bilgileri bu program sayesinde kalıcı olarak silebiliyoruz.

BitRaser for File, Windows bilgisayarlar üzerinde kullanabileceğimiz bir disk temizleme programı olarak öne çıkıyor. Kişisel bilgilerinin güvenliği konusunda endişe duyan kullanıcılara hitap eden BitRaser for File sayesinde bilgisayarımızda arşivlediğimiz tüm bilgileri tek bir tık ile tamamen silebiliyoruz. Sabit diskiniz üzerinde yer alan her bir bölüm için ayrı ayrı işlem yapmanıza olanak sağlayan program, gerçekten sınıfının en iyilerinden bir tanesi.

Programın özellikle bilgisayarını satma aşamasında olan kullanıcılara öneriyorum. Bildiğiniz gibi dijital bilgiler asla silinmiyor. Herhangi bir dosyayı silmek veya bilgisayardan kaldırmak o dosyanın tamamen silindiği anlamına gelmiyor. Silinmiş dosyaları geri getirmek amacıyla kullanılabilecek birçok veri kurtarma programı mevcut. Bu programlar silinmiş olan dosyaları saniyeler içerisinde geri getirebilme özelliğine sahipler ve kişisel bilgilerimizi büyük risk altına sokuyorlar.

Neyse ki BitRaser for File gibi programlar adeta bir antidot gibi yardımımıza yetişiyorlar ve bilgilerimizin güvenliğini tamamen garanti altına alıyorlar. BitRaser for File ne yazık ki ücretli olarak sunuluyor fakat görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Güvenli algoritmalardan faydalanan bu program, hem hard diskimiz hem de USB belleğimiz üzerinde depoladığımız bilgileri kurtarılamayacak şekilde siliyor.

Memnuniyetsizlik halinde 30 gün içerisinde ödememizi geri almamızı garanti eden BitRaser for File, kişisel bilgilerinin başkalarının eline geçmesini istemeyen herkes tarafından güvenle kullanılabilecek bir program.

BitRaser for File Özellikleri:

  • Bilgisayarınız üzerinde yer alan verileri geri dönüştürülemeyecek şekilde siler
  • Silme işlemlerini DOD-3 Pass, 7 Pass, NIST ve benzeri uluslararası algoritmaları kullanarak gerçekleştirir
  • Kullanılmayan alanları kaldırarak gizliliğinizi korur
  • Kullanmakta olduğunuz sistem ve uygulamalarla ilgili tüm izleri ortadan kaldırır
  • Bilinen tüm popüler tarayıcılar üzerinde yer alan internet verilerini siler
  • Bölümleri, klasörleri ve dosyaları kalıcı olarak siler

YORUMLAR