Brave Browser 0.9 (windows)

Brave Browser

0.9
Brave Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brave Browser, reklam ve zararlı yazılımları engelleyen hızlı, güvenli internet tarayıcısı.

Brave Browser, bir web tarayıcısında hız ve güvenli niteliklerini arayan kullanıcılara yönelik hazırlanmış ve dahili reklam engelleme sistemi, tüm web sitelerinde https desteklemesi ve web sayfalarını son derece hızlı açmasıyla öne çıkıyor.

Windows 7 ve üzeri tüm sistemlerde çalışabilen tarayıcı, web sayfasına girişte, sayfanın herhangi bir noktasına tıklandığında çıkan veya aniden beliren müstehçen içerikli reklamları engellemenin yanı sıra sisteme sessiz sedasız sızmaya çalışan zararlılara da geçit vermiyor. Webde gezindiğiniz sayfaları takip ederek satın alma odaklı reklamlar çıkmasına sebebiyet veren web sayfalarına karşı kullanıcıyı korumaya alan tarayıcının diğer bir özelliği ise tüm sitelerde güvende olmanızı hissettiren güvenlik sistemine (https everywhere) sahip olması.

Güvenlik ve hıza önem verenlerin tercih edebileceği Brave Browser’ı benzerlerinden ayıran bir diğer özelliği de reklam engellerken para kazandırması. (Tarayıcının bu yönünü Reklam Engellerken Kullanıcısına Para Kazandıran Tarayıcı: Brave Browser haberimizden detaylı öğrenebilirsiniz.)

YORUMLAR