Bubble Shooter Evolution (windows)

Bubble Shooter Evolution

Bubble Shooter Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,824

  • Üretici

    DiNoGames

Bubble Shooter Evolution eğlenceli bir balon patlatma oyunudur

Bubble Shooter Evolution eğer Windows 8 işletim sistemini kullanan bir dizüstü veya masaüstü bilgisayar sahibiyseniz ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz eğlenceli bir balon patlatma oyunudur.

Klasik balon patlatma oyunlarının yapısına sahip olan Bubble Shooter Evolution'da her yaştan oyun severi tatmin edecek bir eğlence bulunmakta. Oyun kısa sürede bağımlılık yapıyor ve kendisini saatlerce oynamamıza neden oluyor. Bubble Shooter Evolution'da temel amacımız her bölümde ekranda yer alan balonların hepsini patlatarak yok etmek. Balonları patlatabilmek için ise 3 tane aynı renge sahip balonu yan yana veya alt alta getirmemiz gerekli. Bunu yapmak için ise bize rastgele düzende verilen farklı renkteki topları doğru yere nişan alarak yukarıya doğru fırlatıyoruz. Bu iş başta kolay olsa da oyunda ilerledikçe zorluk artıyor ve zamanla yarışarak daha hızlı karar vermemiz gerekiyor.

Bubble Shooter Evolution basit bir şekilde oynanabiliyor, uzmanlaşmak için ise zaman gerekiyor. Hemen hemen her bilgisayarda rahat bir şekilde çalışabilen oyun bu türdeki oyunlara güzel bir örnek. Eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz Bubble Shooter Evolution'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR