Call of Duty Advanced Warfare (windows)

Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Duty Advanced Warfare, Call of Duty serisinin yeni oyunu ile birlikte kullanılan resmi bir uygulamadır.

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Advanced Warfare resmi olarak 4 Kasım’da çıkacak olmasına rağmen yardımcı uygulaması şimdiden çıktı ve Windows 8 tablet / bilgisayarlara ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Tabii ki oyun henüz çıkmadığından oyunun yapımcısı tarafından sunulan uygulamasını yüklemek pek mantıklı değil.

Call of Duty Advanced Warfare oyunu ile birlikte kullanabileceğiniz bu uygulama ile yapabilecekleriniz arasında klan oluşturma ve yönetme, oyun içi öğelere erişme, profil görüntüleme, oyuncu ve klan amblemi oluşturma bulunuyor. Ayrıca mini oyunları oynayarak Advanced Warfare oyununda kullanabileceğiniz özel ganimetler kazanabiliyorsunuz.

Hareket halindeyken bile oyunla etkileşimde kalmamız için hazırlanmış olan uygulama geçmiş Call of Duty yardımcı uygulamasından çok farklı değil. Temel olarak nerede olursanız olun klan yönetimini gerçekleştirmenizi izin veriliyor ve başka bir şey yapma şansınız bulunmuyor. Bu açıdan daha önceki Call of Duty uygulamasını kullandıysanız yabancılık çekmeyeceğinizi, uygulamayı rahatlıkla kullanabileceğinizi söyleyebilirim.

YORUMLAR