Chasys Draw IES 4.34.01 (windows)

Chasys Draw IES

Chasys Draw IES
ÜCRETSİZ
İndir 21.84 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chasys Draw IES programını kullanarak bilgisayarınızda en kolay yoldan çizimler ve grafik düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz.

Chasys Draw IES programı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir grafik editörü veya boyama aracı olarak karşımıza çıkıyor ve içerisinde çeşitli resim ve fotoğraf düzenleme araçları yer alıyor. Aynı zamanda ücretsiz olarak sunulması ve kolay kullanılır bir yapıya sahip olması sayesinde kesinlikle bir kenarda bulunması gereken programlardan birisi diyebilirim.

Programın içerisinde yer alan sihirbaz sayesinde, yeni bir çizim ya da tasarım yapacağınız zaman bunu hangi amaçla yapacağınızı direkt olarak seçebiliyor ve böylece karşınıza nasıl araçların ve arayüzün çıkmasını istediğinizi belirleyebiliyorsunuz.

Tüm araçlar arayüzde doğru konumlandırıldığı için kullanmak istediğiniz araçları sorunsuzca tespit edebilirsiniz. Ayrıca, pek çok diğer grafik programında zorlukla bulabileceğiniz ikon kaydetme, baskıya hazır olarak kaydetme gibi seçenekleri de yine programda hızlıca kullanabilirsiniz.

Benzer pek çok programın çok yüksek çözünürlüklere çıkmakta sorun yaşamasına rağmen, Chasys Draw IES'in böyle bir sorunu mevcut değil ve programın kaydettiği resimler olabildiğince yüksek çözünürlüklerde olabiliyorlar.

Ayrıca resim, fotoğraf düzenleme ve çizim konusunda deneyimli olmayan kullanıcıların işin temellerini öğrenebilmek için faydalanabilecekleri basit öğrenme bölümleri de program içerisinde yer alıyor.

YORUMLAR