ChrisPC DNS Switch 3.20 (windows)

ChrisPC DNS Switch

ChrisPC DNS Switch
ÜCRETSİZ
İndir 1.21 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ChrisPC DNS Switch ile DNS ayarlarınızı tek tıklamayla değiştirebilirsiniz

ChrisPC DNS Switch kullanıcılara kolay DNS değiştirme çözümü sunan ve internet üzerinde anonim gezinti yapabilme imkanı sunan ücretsiz bir DNS değiştirme yazılımıdır.

Günlük hayatımızda internet kullanırken zaman zaman YouTube, Spotify gibi yaygın olarak kullanılan internet hizmetlerinin engellendiğine tanık olabiliyoruz. Bu gibi durumlarda DNS değiştirme işlemini uygulayarak bu sitelere giriş yapabiliyoruz; fakat DNS değiştirme işlemi bu işi daha önceden yapmadıysak veya bilgisayara yabancı bir kullanıcıysak sorun olabilmekte. İşte bu gibi durumlarda ChrisPC DNS Switch programını kullanarak tek tıklamayla DNS değiştirme işlemini kolayca gerçekleştirebiliriz.

ChrisPC DNS Switch bize DNS ayarlarını değiştirerek engelli sitelere giriş imkanı vermenin yanında sunduğu DNS'ler arasından seçim yapabilme imkanı da sunuyor. Bu DNS'ler yasaklı sitelere giriş yapmanın yanında izlenmenizi önleyerek anonim gezinti yapma, sizi kötü amaçlı sitelere karşı koruyarak güvenli gezinti yapma, aile koruması ile gezinti yapma gibi farklı amaçlara hizmet ediyor. Kullanıcılar bu DNS'lere kendileri de yeni DNS adresleri ekleyebiliyor.

ChrisPC DNS Switch, programı yüklemeden önce kullandığınız varsayılan DNS ayarlarını kaydediyor. Eğer DNS'ler ile ilgili olarak herhangi bir sıkıntı yaşarsanız bu DNS ayarlarınızı geri yükleyebiliyor ve problemi ortadan kaldırabiliyorsunuz.

YORUMLAR