Cinderella Free Fall (windows)

Cinderella Free Fall

Cinderella Free Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cinderella Free Fall, Windows cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz eşleştirme türünde yepyeni Disney oyunu.

Cinderella Free Fall, Disney’in yakın zamanda vizyona giren canlı aksiyon filmi Cinderella’dan esinlenerek hazırlanmış bir üçlü eşleştirme oyunu. Frozen Free Fall , Maleficent Free Fall gibi filmin ana karakteri üzerine kurulu yapım mobilin yanı sıra Windows platformunda karşımıza çıkıyor ve hem tablet hem de bilgisayar üzerinde oynanabilecek şekilde tasarlanmış.

Disney’in yapımları arasında yer alan Cinderella Free Fall, oynanış olarak üçlü eşleştirme oyunlarından farklılık göstermiyor. Aynı renkte objeleri bir araya getirerek puan toplamaya çalışıyoruz. İlerledikçe hedef puanımız artıyor ve daha zor bir tablo ile karşı karşıya kalıyoruz.

100’e yakın bölümün yer aldığı oyunun oynanışına baktığımızda oldukça eğlenceli olduğunu, daha çok çocuklar için hazırlanmış bir oyun olduğunu görüyoruz. Oyunu eğlenceli yapan kısım ise tablonun yanına Cinderella’nın yerleştirilmiş olması. Tüm zamanların en ikonik prensesi olarak gösterilen Cinderella, taşları birleştirme şeklimize göre tepki veriyor. Aynı anda ne kadar fazla taş birleştirirsek prensesimiz o kadar fazla seviniyor. Oyunun ilerlemediği vakitlerde ise yardımımıza güçlendiriciler ulaşıyor. Güçlendiriciler de tahmin edeceğiniz üzere Cinderella’nın sevdiği hayvan arkadaşlarından oluşuyor. Güçlendiricileri canınızı veya elmasları kullanarak satın alabildiğiniz gibi gerçek para ile de satın alabiliyorsunuz. Bu açıdan oyunu küçük kardeşinizin veya çocuğunuzun beğenisine sunmadan uygulama içi satın alımları kapatmanızı öneririm.

Bir hikaye üzerine kurulu üçlü eşleştirme oyunları arasında yer alan Cinderella Free Fall, tüm Disney yapımları gibi gerek arayüzü gerekse de oynanışı ile çocukların ilgisini çekecek bir oyun olmuş.

YORUMLAR