Click to Call (windows)

Click to Call

Click to Call
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    369

  • Üretici

    Skype

Click to Call, tek tık ile internet üzerinde Skype aramaları yapabilmenizi sağlayan pratik bir Skype eklentisi.

Click to Call, Skype kullanan ve aynı zamanda pek çok telefon görüşmesi yapan kullanıcıların internet üzerinde gezinirken gördükleri numaraları üzerlerine tek bir tıklama yaparak aramasını sağlayan ücretsiz Skype eklentisi. Gördüğünüz telefon numaralarını tekrar yazma zahmetinden kurtaran program, böylece internet sayfaları üzerinde gezerken gördüğünüz telefon numaralarını direkt olarak aramanızı sağlıyor.

İnternette gezinirken telefon aramaları yapabilmenizi sağlayan Click to Call'un tek özelliğe de kolay arama yapmanızı sağlamak değil. Zaman içerisinde gelişen program sayesinde bir çok anlaşmalı firma ve markayı ücretsiz olarak arayabiliyorsunnuz. Skype ile partnerlik yapan firmaları ücretsiz olarak aramanız için Click to Call programının yüklü olması gerekiyor. Skype yüklerken önerilen Click to Call eklentisi kurmadıysanız, sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Büyük markaların telefon numaralarını da bulmanızı sağlayan Click to Call, Skype kullanıcıları için ideal bir eklenti diyebilirim. Skype üzerinden ister direkt telefon çağrıları isterseniz Skype araması yapmanızı sağlayan Skype Call, telefon görüşmesi yaptığınız telefon numaralarını da kişi listenize ekleyerek daha sonra aramak istediğinizde kolayca erişmenizi sağlıyor.

Eğer Skype kullanmıyorsanız Skype İndir yazısına tıklayarak ilk önce Skype'ı indirmeli, daha sonra Click to Call'u indirmeniz gerekiyor.

YORUMLAR