Comodo Time Machine 2.8.155286.178 (windows)

Comodo Time Machine

Comodo Time Machine
ÜCRETSİZ
İndir 18.65 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sisteminizi tüm dosya ve verilerinizle beraber geri yükleyerek benzerleri arasından sıyrılan Comodo Time Machine, veri kayıplarını önleyerek zamansız formatlardan kullanıcıları kurtaran ücretsiz bir program.

Comodo Time Machine sisteminizi zaman yolculuğuna çıkararak bir önceki yedek tarihine geri dönmenizi sağlayacak. Bilgisayarın zararlı yazılımlardan zarar görmesi, istemsiz veri kayıpları gibi durumlarda işinize yarayacak program özellikle üst düzey kullanıcılara önerilen ücretsiz bir yazılım.

Belirlediğiniz aralıklara göre sisteminizi yedekleyen programın benzerlerinden en önemli farkı bu işlemi tüm verilerinizi kapsayacak şekilde yapabilmesi. Kısacası sistemde kurulum gerektiren her tür sorunu veri kaybı yaşamadan geçmişe dönerek giderebileceksiniz. Comodo Time Machine her tür veriyi isteğe bağlı olarak kurtarabiliyor. En güzel özelliklerinden bir diğeri ise dosyaları alınan imajlarla senkronize edebilmesi. Sistemi eski günlere geri döndürmeye karar verdiyseniz program bilgisayarın varolan şeklini yedekleyerek her ihtimale karşı saklıyor. Windows'un kurtarma yazılımına göre pek çok artısı olan ücretsiz yazılım alt düzey kullanıcılara ise önerilmiyor.

Program bilişim sektöründe çalışanlara, okullara ve çocuklu ailelere ise özellikle öneriliyor. Çünkü daha yüksek risk altında olan bu gruptaki insanların veri kaybı yaşama ve bilgisayarlara daha sık format atma ihtimalleri yüksek. Ama Comodo Time Machine ile değerli dosyaları yitirmeden ve kurulum zahmetiyle uğraşmadan hızlı ve pratikbir şekilde bu zahmetten kurtulma şansınız var.

Minimum Sistem Gereksinimleri
Intel Pentium III işlemci veya üstü
128 MB RAM
Minimum 4GB / Önerilen 10GB boş alan

YORUMLAR