CShutdown v2 (windows)

CShutdown

v2
CShutdown
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CShutdown ücretsiz bir bilgisayar kapatma programıdır

CShutdown kullanıcılara otomatik bilgisayar kapatma işinde yardımcı olan ve "Bilgisayarınıza ne zaman kapanacağını öğretin." sloganıyla yayınlanan bir bilgisayar kapatma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan CShutdown günlük bilgisayar kullanımımızda oldukça işimize yarayabiliyor. İş bilgisayarımızda çalışırken veya evde bilgisayar kullanırken dosya indirme, dosya transfer etme, yazılım yükleme ve arşiv dosyası oluşturma gibi farklı işlemler yapabiliyoruz. Bu işlemlerin bazıları uzun bir süre devam edebiliyor. Eğer evden veya işten çıkacaksanız ve zamanınız kısıtlıysa bu işlemlerin tamamlanmasını bekleyecek imkanınız olmayabiliyor. İşte bu durumlarda kendiniz bilgisayarınızı işlem tamamlanınca kapatamıyorsunuz. İşte bu gibi durumlarda CShutdown'dan faydalanabilirsiniz.

CShutdown temel olarak bir sayaç kurmanıza yardımcı oluyor ve bu sayaç sonlandığında bilgisayarınızı kapatıyor. Bu sayede işlemlerin sonlandığında bilgisayarınız kendini kapatıyor. Programın basit bir arayüze sahip olduğu söylenebilir. Sayacı kurmak için sayacın kaç saat, dakika ve saniye sonra sonlanacağını belirliyorsunuz ve başla tuşuna tıklıyorsunuz. Sayacı dilediğiniz takdirde sıfırlayarak iptal etmeniz de mümkün.

Programın v2 güncellemesiyle birlikte gelen yenilikler:

  • Grafikler daha iyi hale getirildi
  • Saat özelliği eklendi
  • Saat, dakika ve saniye için özel font kullanıldı
  • Yeniden Başlat fonksiyonu eklendi

YORUMLAR