PDF-XChange Editor

PDF-XChange Editor

kullanıcı

PDF-XChange Editor, Windows kullanıcıları için ücretsiz, hızlı, ufak boyutlu, zengin özellikli PDF düzenleme programı.

PDF-XChange Editor, Windows XP’den 10’a tüm bilgisayarlarda hızlı çalışan, ufak boyutlu ve zengin özellikli ücretsiz PDF görüntüleyici ve düzenleyici. PDF dosyası oluşturma, düzenleme, açıklama ekleme, imzalama ve OCR dahil bir PDF düzenleme programından beklediğiniz tüm özellikleri sunuyor. Üstelik ücretsiz indirip kullanabiliyorsunuz.

PDF-XChange Editor İndir

Windows platformunda sayısız PDF görüntüleme ve düzenleme programı mevcut ancak çoğu ücretsiz sürümünde birçok özelliği sunmuyor veya belli bir süreliğine ücretsiz kullanabiliyorsunuz. PDF-XChange Editor, Adobe Acrobat XI kadar etkili bir PDF programı olarak karşımıza çıkıyor.

PDF-XChange Editor, ücretsiz olmasına karşın ilginç şekilde pro olarak satılan PDF programlarının yeteneklerine sahip. Tarattığınız bir doküman, resim veya yazı dosyasını PDF formatına dönüştürmeden Microsoft Office dokümanlarını açma, düzenleme ve çevirmeye, PDF belgesine bağlantı ve yorum eklemekten PDF belgenize filigran, resim ve arka plan eklemeye, PDF belgenizi şifrelemekten (128/236 bit AES ve 40/128 bit RC4 şifreleme) PDF belgesindeki yabancı kelimeleri çevirmeye birçok etkileyici özelliğe sahip PDF-XChange Editor.

  • PDF görüntüleyici: PDF-XChange Editor, yüksek çözünürlüklü PDF dosyalarının maksimum kalitede görüntülenmesini sağlayan gelişmiş bir işleme motoru içerir.
  • PDF yorum ve ek açıklamalar ekleme: PDF-XChange Editor, belgeleri yorumlamak ve açıklama eklemek için kullanılabilen onlarca araca sahiptir. Bu da PDF-XChange Editor'ı dünya genelinde kullanılan en güçlü PDF düzenleyicilerden biri yapıyor.
  • PDF düzenleme: PDF-XChange Editor, metin, görüntü ve şekiller dahil PDF belgelerindeki temel içeriğin doğrudan düzenlenmesini sağlar.
  • Doldurulabilir formlar oluşturma: PDF-XChange Editor, doldurulabilen formların ve dinamik, JavaScript etkin damgalar oluşturulması ve düzenlenmesi için kapsamlı işlevsellik içerir.
  • PDF arama: PDF-XChange Editor, belge metninin hızlı, akıllı ve tamamen özelleştirilebilir analizini sağlayan hem arama hem de bulma özelliklerini içerir.
  • PDF yazdırma: PDF-XChange Editor, kapsamlı standart ve gelişmiş yazdırma seçenekleri sunar.