Dark Files 6.1.1.3 (windows)

Dark Files

Dark Files
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 2.69 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Files, sabit diskiniz üzerinde yer alan dosya ve klasörleri koruyabileceğiniz kullanışlı bir güvenlik programıdır.

Dark Files, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan dosya ve klasörleri koruyabilmeleri için kullanabilecekleri kullanışlı bir güvenlik programıdır. Program yardımıyla belirleyeceğiniz dosyalara bilgisayarınız üzerinde hangi kullanıcıların erişim seçeneği olacağını kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde kullanıcı hesabı bulunan tüm kullanıcılar için üç farklı güvenlik seviyesinde koruma sağlayan Dark Files; "Gizleme", "Sadece Okuma", "Tam Kontrol" gibi seçenekler sunar. Yerel ağ klasörleri ve çıkarılabilir diskler için de destek sunan program, bu noktada oldukça kullanışlıdır.

Farklı koruma yöntemlerini kullanıcılara sunan Dark Files ile dosyalarınızı gizleyerek herhangi bir kullanıcı tarafından silinmesini, adının değiştirilmesini ve düzenlenmesini engelleyebilirsiniz. Program içerisinde yer alan Wildcard özelliği sayesinde hangi dosya türlerinin veya uzantılarının korunmasını istediğinizi de kolayca belirleyebilirsiniz.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı Dark Files'ı rahatlıkla kullanabilir.

Korumak istediğiniz dosya ve klasörleri bir kez belirledikten sonra program kapalı olsa bile koruma işlemi sorunsuz bir şekilde devam eder. Aynı zamanda program üzerinde yer alan çoklu kullanıcı arayüzü desteği sayesinde her kullanıcı profili için farklı bir koruma seçeneği belirlenebilir.

Sonuç olarak bilgisayarınız üzerinde yer alan dosya ve klasörlerinizi koruyabileceğiniz basit ve kullanışlı bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Dark Files'ı deneyebilirsiniz.