Delete Skype History Standard Edition 2.1.6 (windows)

Delete Skype History Standard Edition

Delete Skype History Standard Edition
ÜCRETSİZ
İndir 6.06 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Delete Skype History Standard Edition, adından da anlaşıldığı üzere Skype mesajlaşmalarını kolayca silmenizi sağlayan kullanışlı ve efektif bir programdır.

Delete Skype History Standard Edition, Skype programını iş veya günlük yaşantısında sıkça kullanan kişiler için hazırlanan yararlı, pratik ve kullanımı kolay bir mesaj geçmişi silme programıdır.

Programı kullanarak Skype hesabınız üzerindeki tüm mesajlaşmaları silebilir yada seçeceğiniz kişilerle yaptığınız mesajlaşmaları silebilirsiniz. Bunun dışında program sayesinde geçmişye yapmış olduğunuz konuşmalarıda geri getirebiliyorsunuz. Mesajlaşma geçmişinizi özel olarak yedekleyerek dilediğiniz zaman geri getirmenizi sağlayan program ile mesajlaşmalarınızı okumak isteyen diğer kullanıcılara karşı koruyabilirsiniz.

Programın ücretsiz versiyonunda limitler bulunmaktadır. Bu nedenle mesajlaşmalarınızın tamamını silemezsiniz. Ayrıca silinen mesajlaşmalarıda ücretsiz versiyonda geri getirme özelliği kullanılmamaktadır.

Skype üzerindeki tüm mesajlaşmalarınızı dilediğiniz gibi silmek ve istediğinizde geri alabilmek için bir program arıyorsanız, Delete Skype History Standard Edition'ı ücretsiz olarak indirip deneyebilir, beğenmeniz durumunda programın tam sürümünü satın alabilirsiniz.