Download You 1.0.0.1 (windows)

Download You

Download You
ÜCRETSİZ
İndir 0.75 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Download You ile YouTube üzerinden video indirebilirsiniz

Download You kullanıcılara YouTube video indirme işlemi için pratik bir çözüm sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir video indirme programıdır.

Bilgisayarımızda YouTube üzerinden video seyrederken kimi zaman bu videoları yüksek kalitede oynatırken sıkıntı yaşayabiliyoruz. İnternet bağlantımızın kalitesine bağlı olarak bazen videolar yüksek kalite yüklenmeyebiliyor veya video oynatırken duraklamalar yaşanabiliyor. Ayrıca bilgisayarımızdaki yazılımsal sıkıntılardan kaynaklanan nedenlerden ötürü tarayıcı üzerinden video oynatırken videolar donabiliyor.

Download You işte bu gibi durumlarda bize çözüm sunabilecek bir programdır. Download You ile YouTube üzerindeki videoları bilgisayarımıza kaydedebiliyor ve medya oynatıcımızla performans düşüşü olmadan videoları oynatabiliyoruz. Bunun yanında yüksek kaliteli videoları kesintisiz oynatabilmemiz veya videoları internet bağlantısı olmayan mobil cihazlarda veya televizyonlarda oynatabilmemiz de mümkündür.

Download You ile YouTube üzerinden video indirmek için videoların bağlantılarını tarayıcımız üzerindeki adres çubuğundan kopyalamalı ve programın arayüzüne yapıştırmalıyız. Bu adımdan sonra program bize farklı kalite seçenekleri sunuyor ve dilediğimiz kaliteyi seçerek videoları indirebiliyoruz.

YORUMLAR