Drift Mania Championship Lite (windows)

Drift Mania Championship Lite

Drift Mania Championship Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drift Mania Championship Lite, düşük donanımlı Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en iyi drift yarışı oyunu.

Drift Mania Championship Lite, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en iyi drift yarışı oyunu diyebilirim. Kariyer modunda kolaydan zora ilerleyebileceğiniz veyahut antrenmanda tozu dumana katabileceğiniz oyunda puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırma, onlara meydan okuma şansına da sahipsiniz.

Düşük donanımlı Windows bilgisayar ve tablet kullanıcısı iseniz hem ücretsiz hem de ufak boyutlu olan Drift Mania Championship oyununu kesinlikle denemenizi öneririm. Çok mükemmel grafikler sunmasa da oynarken kesinlikle zevk veriyor. Özellikle kolaydan zora doğru ilerleyen farklı arabaları kaydırma fırsatı sunan kariyer modu çok eğlenceli.

İster klavye, ister Xbox kontrolcüsü, isterseniz de dokunmatik ekranlı cihazınızdan oynayabileceğiniz drift yarışı oyununda iki oyun modu yer alıyor. İlk defa drift oyunu oynuyorsanız kariyere başlamadan pratik yapmanızı öneririm. Pratik modunda arabayı nasıl kaydırmanız gerektiğini, hangi pozisyonlarda puan toplayacağınızı her şeyi rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. Diğer oyun modu olan kariyerde ilk yarışlar oldukça basit başlıyor. Yarışta fazla oyalanmamanız için verilen süre yeterli oluyor; hatta artıyor ve hedef puanınız oldukça az. Birkaç yarış sonrasında drift seviyenizi test eden zorlu pistlerde (5 pist var.) yarışmaya başlıyorsunuz. Kariyer yaparken kazandığınız paraları yeni arabaların kilidini açmak için harcıyorsunuz ve arabaların parçalarını yükseltme şansınız yok; sadece rengini değiştirebiliyorsunuz. Seçilebilir 7 araba var hepsi ayrı bir sürüş tekniği gerektiriyor.

Farklı kamera açıları oynayabildiğimiz oyunda birçok yarış oyununda görmediğimiz tekrar sistemi yer alıyor. Arabanızı kaydırırken üst üste yaptığınız harika hareketleri kayıt altına alıp sonra izleyebiliyorsunuz.

YORUMLAR